Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Useljenje - što pokloniti?

Sami naslov govori o čemu je tema. Molila bih Vas savjete što pokloniti za useljenje idemo kod dva para znaci radi se o dva poklona što bi trebali kupiti a ja nemam ideju za niti jedan. Možete napisati i što ste vi dobili i što vas se svidjelo a što ne ili što bi voljeli dobiti? Može i linkove neke i do koliko love se potroši.. hvalaaa [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 16
Slike su uvijek najbolje rješenje za takve prigode i uvijek ih imaš gdje stavit [:smije]
2015 10 16
Da al mi je to ne zgodno jer je jedna od njih slikarica pa to nema smisla, a za drugu me brine to ako pogriješim ukus pa joj se ne svidja [:sramezljiv]
2015 10 16
Meni recimo slike nisu ok. Većini se nisu svidjele slike koje su dobili. [:smijesi] Kupovala sam što im je trebalo. Od sušilica za veš, kuhala i tavica. Poanta, pitala sam. [:smijesi] Većinom do nekih 150kn.
2015 10 16
Vidiš, ja pak volim slike [:smije] I sad mi prijatelj slika moju kuću za rođendan [:zaljubljen] Kako kaže ComeStai - najbolje da pitaš [:smijesi]
2015 10 16
Ja bi isto pitala. Imam takav odnos s prijateljima da si govorimo što kome treba. I uz to svako dobije neku sitnicu za koju znam da će im se svidjeti. Po meni najbolje.
2015 10 16
maltene svi su mi došli s orhidejom iz konzuma za 20 kn [:smije] [:smije] pa sad vidite kakva je situacija s novcima hahaha....
2015 10 16
ko da su se dogovarali -a -nisu [:smije]
2015 10 16
ako ništa drugo uspjeli su me-iznenaditi [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 16
Jedna mi je prijateljica i nju mogu pitati, al drugi mi je od decka frend i njegova zena i nju bas i ne mogu :(
2015 10 16
nesto za kuhinju je uvijek okay... mozes npr. uzeti 6 lijepih salica za caj i npr. uzmes 2-3 razlicite vrste caja. mislim, opet ovisi do koliko para ali evo ovako nesto je meni bas lijepo i to sam i sama znala poklanjati. [:zaljubljen]
2015 10 16
bolje kupiti nešto što je korisno nego ukrasno
2015 10 16
meni se za useljene cini super poklon - posteljina :) tu nemres nesto posebno profulati po pitanju ukusa i znas da ce koristiti jer to uvijek treba :) ili rucnike recimo
2015 10 16
Uvijek pitam. Ako nema želja onda uzmem okvire za slike, kuhače i slične sitnice u ikei do 100 kn, kavu i bocu vina, a najdraže mi je kad mi kažu fali mi to i to.
2015 10 16
Ručnici.
2015 10 16
1 2