Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Rosegal webshop iskustva?

Pozdrav svima! Zanimaju me iskustva sa ovom stranicom jer ima dobrih stvari a neznam kakve su :/ Ako imate jos neke dobre i sigurne webshopove za preporuciti biti cu vam zahvalna ! Pozdrav [:smijesi]
2015 11 16
Rosegal ni cut..narucila hlace,nikad stigle..a ja budala narucila pa onda trazila na forumima jel ima sta o njima i nadem jedva nesto na nekim stranom forumu da im je roba sund,da cekas robu po par mjeseci a neki su napisali da nisu ni dobili..e jbg,ja bas medu tima koji nisu ni dobili..a hlace sto sam narucila mrak,prezao mi sto je tako ispalo
2015 11 16
Megi ooozbiljno? Uzas ... a koje su onda sigurne str?
2015 11 16
ja sam mislila da sam jedina nasjela znaci ima nas još...naručila haljinicu u 8 mj.i povukli kN sa RC.a od nje ni h
2015 11 16
a Jel netko narucivao sa one str.wish
2015 11 16
Moram podići temu... :O baš sam htjela priupitati ima li itko kakvih iskustva s njima jer sam vidjela na facebooku još davno prije njihovu reklame za dosta jeftine haljine, 10 dolara na dalje... i gledam malo po njihovoj stranici danas, spremam se na jednu svadbu i upikirala sam vintage haljinicu za 16 dolara pa me zanimalo što ljudi kažu, iskustva, za koliko dolazi roba, kakva je, način plaćanja i to, ali vidim da je bolje da se ne upuštam u taj cirkus... je li itko ikada imao dobrih iskustva s njima? Dobro da mi je palo na pamet prije prosurfati...
2016 04 28
Pozdrav! Ja sam isto jedna od pametnih koja je prvo narucila pa tek onda citala iskustva pa se pozdravila s novcima.. Ugl, narucila dvije plus size haljine za majku, i obje su stigle, i to kroz 15-ak dana, a ni kvaliteta nije losa. Mozda sam imala srece, a mozda zaista i nisu losi, bas me zanimaju daljnja iskustva
2017 08 11