Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

mini krediti, pozajmice i sl

imali tko iskustva sa nekom tvrtkom, oglasom i slicno.? tražila sam gdje mogu dobiti brzu pozajmicu koja se može dobiti isti dan, nije bitna kamata [:smije]
2016 01 11
kamatara imas na svakom ćošku, bar to nije problem naći.
2016 01 11
idi onda kod njih opet i ne reklamiraj kamatare. hvala
2016 01 11
pa zašto opet ne odeš do njih kad su tako dobri.....
2016 01 11
nije da ih reklamiram nego imam otvorenu pozajmicu kod njih, a treba mi novac da zatvorim , zato trazim sad jos nekoga tko nudi . jer nemam nikakve koristi od reklamiranja! samo trazim pomoc
2016 01 11
Hahahah,pa ti si stvarno napredan-na,jedan kredit dizes,drugi zatvaras:-D.
2016 01 11
ima logike.... ali svejedno...želim ti da se što prije izvučeš iz toga......jer.....jedni kamatari.. pa drugi.... pa nikad kraja.... čuvaj se draga..... Na žalost ne mogu ti pomoći.... da mogu rado bih.....
2016 01 11
draga, pa ti si stvarno prolaznik.....ne znam što radiš ovdje......niti kupuješ ------ niti prodaješ......malo mi je čudno.........
2016 01 11
ne radi se doslovno o kreditu vec pozajmici. radi se o iznosu do 2000 kn, to nije kredit!!! svatko ima svoje probleme tako i ja. trazila sam iskustvo samo i nista vise ne da me se napada... antoneloo hvala ti, jedina si ispala fer ovdje <3
2016 01 11
eto nje :D ja ju pohvalim ona meni tako cjoj joj :P
2016 01 11
izbrisala sam naziv stranice da vam bude lakse, da vas ne bode..
2016 01 11
hvala na onom provom komentaru.... ali tako je, pomogla bih svakome... a za drugi ... malo sam pogledala tvoj profil i ono nigdje ništa.....zbog toga onakav komentar.... ali svejedno želim ti da se što prije izvučeš.....
2016 01 11
ali bolje biti i prolaznik nego prevarant, sta nije?? hihih (ne mislim na tebe )da ne ispadne sad hihi
2016 01 11
ma tako je hahaha.... ne brini.... i samo sa osmjehom naprijed......
2016 01 11
Jeste li u potrebi za kredit? Želite li biti financijski stabilna? Ili želite proširiti svoje poslovanje? Nudimo poduzeća kredit, auto kredit, poslovni kredit, osobni zajam i Božić kredit? smo dati kredit na vrlo niskoj kamatnoj stopi od 2% trajnu udobnost, koja je po dogovoru. Ova ponuda je otvoren za sve, molimo Vas da nas kontaktirate putem našeg e-maila na ([email protected])
2016 09 02
1 2 3