Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

narudžba preko stranice wish

Tanima me jel itko naručivao preko ove stranice i kakva su vam iskustva?
2016 01 19
naručivala ja, sve mi je stizalo na vrijeme i kako je opisano. kod veličina odjeće moraš paziti (ja naručujem uvijek broj veće) jednom sam naručila pa nije došlo, međutim kontaktirala sam ih i tražila povrat novca što sam i dobila. za sada sve pohvale imam za wish!
2016 01 19
ja naručujem, pronašla sam potpuno istu majicu na wishu za 9 dolara istu kao i na fashion.hr (čak ni sliku nisu promijenili) koja je koštala 250kn, moram reći da je majica užasno tanka i loše kvalitete, ali sreća da nisam kupila tu za 250 jer bih pošizdila, a na wishu se za malu cijenu da naći dobrih stvarčica. veličine su im čudne koji put, a donje rublje za one izrazito malog poprsja jer malo veće ne stane ni u xl
2016 01 19
Ja sam isto narucivala i sve mi je doslo...neke stvari brze neke sporije. Primjetila sam jedino da masu tih stvari mozes naci na e bayu cak i jeftinije nego na wishu...i po komentarima korisnica neke stvari su jako lose kvalitete-ali super stvar su recenzije i to sto puno korisnica slika predmet kada ga dobije i postavi sliku zajedno s recenzijom
2016 01 19
krivo govorim, nije fashion hr nego manzara, sorry
2016 01 19
ja sam od wisha odustala baš radi neodređenosti oko veličina..ali dobro je što imaju slike kao i na Aliexpressu
2016 01 19
Prodaju sto i aliexpress samo skuplje. Moj prijedlog je aliexpress
2016 01 19
Ok.hvala cure
2016 01 19
već par puta sam narucivala i sve pohvale velicine uvijek uzmem svoje i taman odgovaraju :) i brzo su dosle cak
2016 01 19
Ja sam naručila par stvari prije malo manje od mjesec dana i jos nije došlo. Za jedno piše da je došlo u zg, za drugo da je u švedskoj a treće je u kini. Sad ne znam dali da se još malo strpim ili tražim povrat.
2016 01 19
Da li bi mi netko htio naruciti nesto preko wishaa? Placam proviziju ")
2016 08 14
naručila sam preko wisha 3 bluetooth slušalice za sitne novce. jedna je ok, a druge dvije ne rade. kakav je postupak u wishu kada roba ne funkcionira?
2016 11 14
Takoder, ako je koja voljna naruciti mi nesto mozete mi se javiti. Naravno, placam proviziju☺
2017 01 19
Pozdrav. Zna li neko da li se na ovoj aplikaciji prikazuju cene u evrima ili dolarima? Konkretno sam prebacila na nemacki i kucala proizvode na nemackom pa zato pitam. I da li su postarind stvarno toliko niske koliko pise? Npr ja zelim da narucim neke ekstenzije i pise postarina 1-2 evra ili dolara. Bila bih zahvalna ako bi mi neko odgovorio,jer je strasno jeftin sajt :D
2017 01 20
I jos da pitam iskusnije,koji je najbolji nacin placanja? Ima li onaj pay safe ili kako li se zove :D
2017 01 20
1 2 3