Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

da li bi meni netko mogao reći...osim dizajna (koji, meni barem, i nije nešto spektakularno)... koja su poboljšanja u novoj verziji? iz kojeg se razloga uopće pristupilo ovome?
2016 01 28
dooooobri Booooze, pa gdje sam ja, pasmtr, ne znam da li bih psovala, cvilila, vrištala, izbrisala profil....idem vidjeti znam li napisati post...testing, testing ovaj bullshit nedohebani, huuuh
2016 01 28
napisala sam post, hajde bar nešto...koja pripizdina od stranice je ovo sad je (pardon my French)? Čardak ni na nebu ni na zemlji, ranit cu se, ima li tu živih još?
2016 01 28
koji klinac znači riječ "otprati"...koga, čega, gdje, zasto? S.O.S
2016 01 28
> wizardica: > koji klinac znači riječ "otprati"...koga, čega, gdje, zasto? S.O.S Ništa više nije old school, draga moja wizz :( Ovo je užas (da budem pristojna).
2016 01 28
jaooo danio ljube...hvala ti Boze, već sam mislila da sam tu Pale sam na svijetu. Ne znam jesam li ulogirana ili šlogirana. Jesi li taj smajlic uzela ovdje gore desno iznad prozora, hjoooj?
2016 01 28
dok ne sredite tagove nita od trazilice pa neke od vas najglasnijih ste koma od tagova za jedan predmet ima: novo, staro,noseno, nenoseno, ozbiljno, strogo, lezerno..... i to sve za jedan predmet
2016 01 28
> wizardica: > jaooo danio ljube...hvala ti Boze, već sam mislila da sam pale sam na svijetu. > Ne znam jesam li ulogirana ili šlogirana. > Jesi li taj smajlic uzela ovdje gore desno iznad prozora, hjoooj? :) :) :)!!! Ne, to je moj vlastiti, bojkotiram ove njihove ;)
2016 01 28
> wizardica: > jaooo danio ljube...hvala ti Boze, već sam mislila da sam pale sam na svijetu. > Ne znam jesam li ulogirana ili šlogirana. > Jesi li taj smajlic uzela ovdje gore desno iznad prozora, hjoooj? a gdje ti vidiš njen smajlić?? ljudi....davajte žilet, odoše vene !!!!!!!!!!
2016 01 28
> dankamilasic: > > wizardica: > > jaooo danio ljube...hvala ti Boze, već sam mislila da sam pale sam na svijetu. > > Ne znam jesam li ulogirana ili šlogirana. > > Jesi li taj smajlic uzela ovdje gore desno iznad prozora, hjoooj? > a gdje ti vidiš njen smajlić?? > ljudi....davajte žilet, odoše vene !!!!!!!!!! Ajme Danka, baš mi te žao :/ :) Mi barem vidimo smajliće.
2016 01 28
al danka ima napokon tacku
2016 01 28
Wiz...hahaha...posteno si me nasmijala..hvala ti! ,:) Nego daj mi recite...kako da obrisem vec obrisane razgovore....tj. one sto su mi se vratili? Samo hoce da ih opet vrati u aktivne razgovore...jel se to sr..e moze ikako obrisati? ,:(
2016 01 28
> AndreaKod: > al danka ima napokon tacku ma... jebeš točku !! evo...počet ću psovat od muke !! neka mi netko odgovori iz kojeg nas razloga netko smatra maloumnima?????????? ovo smo čekali sve ovo vrijeme ?????? ovo nam je servirano nakon svih onih obećanja kako će biti bolje?????????? i ne !!! ne nalazim ni riječi opravdanja za ovakav javašluk i nesposobnost !! ako već netko ne zna svoj posao, neka ga prepusti onome tko zna.... i neka me probudi iz ovog ružnog sna kada krpice napokon profunkcioniraju kako treba !!!!
2016 01 28
koga trebam ubiti kako bih vidjela drugu, treću, četvrtu sliku artikla ???????????????
2016 01 28
Danka drugarice..de se nemoj nervirati..manje cemo trositi... 8-) Stvarno su glupi ovi smajlici.. :s Ko da smo ih u Kineza kupili....hahaha..
2016 01 28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33