Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

listanje slika artikala??????? onemogućeno.... na lapu sam... i učitava mi samo prvu sliku. džabe su se cure trudile staviti više slika :((
2016 01 28
> AndreaKod: > IZBOR VELIČINA > ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/c85d6eff7710b5dd4e3f0279b1aab467.jpg) Vidim da dosta krpicarki nema opcije detaljnijeg pretrazivanja kategorija, pa evo jos jedne s tim problemom. Presla sam na novi dizajn krpica (probe radi) prije mjesec dana i primijetila jos tada taj problem, pa rekoh ajd, jos su nove krpice u doradi pa ce s vremenom i to profunkcionirati u hodu sto nije funkcioniralo tada. Vratila sam se automatski na staru verziju, koja je, po mom skromnom misljenju ipak puno bolja i preglednija od nove verzije krpica. Posto sam sad 'prisiljena' prihvatiti novu verziju posto poto, zanima me hoce li se to rijesiti u neko dogledno vrijeme, posto je tako vec mjesec dana.
2016 01 28
A da ne pricam kad ukucam u trazilicu odredjenu stvar a izbaci mi citav cuspajz svega i svacega, osim onoga sto sam trazila :D
2016 01 28
> natko1234: > zna li netko gdje se nalaze novi artikli? Adminka je danas na ovoj tem upravo napisala da rubrike novih artikala zasada NEMA uopće.
2016 01 28
ovo se zove poslovna prilika - zar nema ni jedna krpičarka informatičku firmu ili nešto slično? kad bi sad netko napravio funkcionalnu stranicu na foru krpica (a nije da je nuklearna fizika to napravit), odmah bi krenula masovna seoba
2016 01 28
Groznooooooo,uzasno,vratite nam stare krpice😪😭😭😭😭😭
2016 01 28
Stvarno je loše,,,,stare krpice su bile premija,,ovdje niti tko kupuje niti se možeš snaći. Vratite stare krpice ]:(
2016 01 28
Zašto ja već satima ne mogu dodat ni jedan novi artikal? Popunim sva polja, kliknem uploadaj artikl i ništa se ne događa?? Ovo je užasno frustrirajuće jer na ovim novim krpicama još ni jednom nisam uspjela postavit novi artikl. Jel mi može netko reć u čem je problem?
2016 01 28
Mozda njima i je u cilju da stranica ne funkcionira..tj sve nove krpe..:) Koliko je samo klikova bilo potrebno dok nije postojala posljednja stranica..koliko puta moras kliknut u inbox da vidis jel netko poslao por....koliko puta moras kliknut dok nades nesto..jer nemas opcije..niti izbacuje sto treba... Treba kliknut na profil da vidis sve o korisnici.. Ne vidis tko pise zadnji post u kojoj temi..nego moras traziti...i tako.. Ma pustite mene..pisem gluposti...jer je stranica teski promasaj. :)
2016 01 28
da li bi meni netko mogao reći...osim dizajna (koji, meni barem, i nije nešto spektakularno)... koja su poboljšanja u novoj verziji? iz kojeg se razloga uopće pristupilo ovome?
2016 01 28
dooooobri Booooze, pa gdje sam ja, pasmtr, ne znam da li bih psovala, cvilila, vrištala, izbrisala profil....idem vidjeti znam li napisati post...testing, testing ovaj bullshit nedohebani, huuuh
2016 01 28
napisala sam post, hajde bar nešto...koja pripizdina od stranice je ovo sad je (pardon my French)? Čardak ni na nebu ni na zemlji, ranit cu se, ima li tu živih još?
2016 01 28
koji klinac znači riječ "otprati"...koga, čega, gdje, zasto? S.O.S
2016 01 28
> wizardica: > koji klinac znači riječ "otprati"...koga, čega, gdje, zasto? S.O.S Ništa više nije old school, draga moja wizz :( Ovo je užas (da budem pristojna).
2016 01 28
jaooo danio ljube...hvala ti Boze, već sam mislila da sam tu Pale sam na svijetu. Ne znam jesam li ulogirana ili šlogirana. Jesi li taj smajlic uzela ovdje gore desno iznad prozora, hjoooj?
2016 01 28
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 26 Sljedeći