Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

]:) ]:) ]:) ]:) ]:) ]:)
2016 01 28
bahahahahha to trebam na proilnu stavit
2016 01 28
tko je najglasniji andrea? meni ovo dodje kao puč - preko noći nas preveli žedne preko vode i sada snalazi se, meni je ovo neki paralelni svemir, trebam uputstva na mail ne dolaze poruke, jedva nadjoh razgovore...smajlice vidim kod dania i drugih, ovi njihovi dankice su ružni kao noć, da se uplašiš...neki imaju brkove, usta im naopako - o smajlićima pričam a na naslovnici naširoko razvučeni kao najveći brand ove stranice su topseleri...moram prostačiti: halo, pa tko ih hebe? Oni su istaknuti, a ja druge normalne korisnike smrtnike ne nadjem. Onda mas još natpis: korisnici - klikneš - i eno, opet nacereni samo topseleri...mislim, da li je ovo stranica svih korisnika ili ovi imaju neke ekstra zasluge, wtf? Novi artikli - gdje su - u vukofakonjebini? Post ne možes mijenjati više...ja fakat ovome ne vidim ni smisao ni svrhu ni cilj, nije ovo stranica za mene
2016 01 29
*razvučeni *imaš *vukofakinjebina pa mislim sto ovo meni treba u životu...ovu su stranicu radili ZLOČINAČKI UMOVI / nova vlada? / crnoja & grmoja?
2016 01 29
wiz ja mogu mjenjat post di su smajlici s brkima. e to nemam
2016 01 29
prvi u 2. redu ima brkove, to nisu usta...ma svi imaju brkove začešljane gore ili dolje...tako nekako..ali kako ih staviti u post... ,:) ...evo sad sam nekog suludog kliknula da vidim hoce li se pojaviti...uplasio me
2016 01 29
ne obazirite se...pisem sama sebi bijedna da isprobam sto mogu skuziti...svadjam se sa sobom
2016 01 29
wizz kokica... imaš onu olovčicu u gornjem desnom kutu posta kad ga napišeš... pa možeš korigirati greške <3 curke, ozbiljno... recite mi da li vi vidite drugu, treću, četvrtu sliku nečijeg artikla....ili je samo meni to onemogućeno? imam onu oznakicu za listanje slika.... imam i dodatne sličice dolje ispod glavne slike....ali koja korist??!!...kad ih klikam i klikam... i ne naklikam, kliknem li im ga babi njihovoj !!!!!!
2016 01 29
Ja isto ne vidim brkove...jos se smijem na dankin link! x-) Wiz ispod poruke koju zelis editirati..postoji..odgovori...penkala..i kos za smece...pa na penkalu klikni i mozes mjenjati post.:)
2016 01 29
Danka klikni na slicice ispod artikla...a ne na strelice na samoj gl. slici...mozda tako... A kako obrisati ove razgovore sto su se pojavili?
2016 01 29
pa dankic draga - evo, ja vidim sve 4 fotke tvog artikla - vidim. I vidim sve artikle koje imas na profilu draga. Trebe su počeli od davnina zahebavati s tom točkom pa sada s fotkama. Žele te ukloniti odavde buntovnice, hehe... Hvala za olovku...idem vjezbati pisanje s olovkom Brdo, pa gdje si draga, ja sada vidim tvoj post Jeziga, nema meni post tudji iza posta mojeg nego moj post pa opet moj pa moj...pa jeziga hoce li oni da ja monolog pisem? Oooooo, ovo nije za normalne ljude. Nije.
2016 01 29
ma klikam ja već dvi ure, brdašce moje.... pa se osjećam kao ona koja je za dva tjedna dijete izgubila 14 dana !! eto..... i ta penkalica i koš i oznaka za odgovor kod mene stoje iznad poruke. pale sam na svijetu, definitivno !! :(((
2016 01 29
Ne lazi Brdo draga, neeee - nemam ja taj koš, a ni penkalu ni nalivpero ni olovku Imam tu na stolu...haha...nemam na opcijama, a htjela sam vjezbati bidna...aaahaaaa...evo ih, nadjoh....sorrrriiii brdasce drago
2016 01 29
Wiz <3 ..ja ti pisem (vidim da nisi procitala)...nasmijala si me sa prvih par posteva na ovoj temi...a vidim i gitica zapomaze na drugoj....ovo ludilo me bacilo na razonodu..i samo se smijem..ne znam jel od muke ili sta..ali dobro je dok je ovako! x-) Jao Dankin link me ubio..tocnije iz cipela me izbio.. :') Nasla si vidim...:)
2016 01 29
> wizardica: > pa dankic draga - evo, ja vidim sve 4 fotke tvog artikla - vidim. I vidim sve artikle koje imas na profilu draga. Trebe su počeli od davnina zahebavati s tom točkom pa sada s fotkama. Žele te ukloniti odavde buntovnice, hehe... > Hvala za olovku...idem vjezbati pisanje s olovkom > Brdo, pa gdje si draga, ja sada vidim tvoj post > Jeziga, nema meni post tudji iza posta mojeg nego moj post pa opet moj pa moj...pa jeziga hoce li oni da ja monolog pisem? > Oooooo, ovo nije za normalne ljude. Nije. lipoto... ja niti svoje, a ni tuđe ne mogu "listati" :((( kućica od smajlića mi prazna stoji... mogu samo nasumce kliknuti, pa šta koga dopadne :))) tuđe smajliće isto ne mogu vidjeti.... novi artikli nekom dubokoumnom odlukom ukinuti.... a bili su mi kao jutarnje prelistavanje novina.... poruke koje mi dolaze na mail ne mogu pročitati ... da.... počinjem misliti da si u pravu.
2016 01 29
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 33