Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Google Chrome 47.0.2526.111 jel to ta informacija?
2016 01 29
Nemogu stisnuti gumb želim to... i kako cu pregledati...npr..pod kozmetikom parfeme..neznam gdje su te podkategorije
2016 01 29
ja još uvijek ne mogu listati artikle korisnica... ni na jednom browseru. učitava mi se samo prva slika. za smajliće koje nemam i koje ne vidim me nije toliko briga....ali tražiti od svake korisnice da mi šalje dodatne slike, a korisnica ih je već postavila... u najmanju ruku mi je mučno.
2016 01 29
> ivalorena: > Google Chrome 47.0.2526.111 > jel to ta informacija? ista stvar :(
2016 01 29
> schmetterling: > > ivalorena: > > Google Chrome 47.0.2526.111 > > jel to ta informacija? > ista stvar :( je, to je ta informacija, hvala!
2016 01 29
Cure ovako, tehničar i ja smo zadnja dva sata na teamvieweru kopali po mom kompu kako bismo detektirali što točno nije okej jer i ja imam istih problema sa brisanjem itd, i ispalo je da je stvar u adblockeru koji mi nije dozvoljavao upotrebljavati gumbiće na samom item pageu. Dakle mogu brisat iz dućana ali ostalo ne, a razlog je blokiranje javascripta itd, nebitno. Dakle, provjerite si te programčiće prije nego pokušavate brisati i slične akcije, jer mi ni jedan gumbić nije radio na item pageu. Ni želim to, srčeko, kontaktiraj, ništa! Sredili smo tražilicu kolko tolko, ali problem KRIVIH I LAŽNIH TAGOVA ostaje i dalje i zbog toga kad tražimo zara torbu ispadne roza majica i slično!!
2016 01 29
Mislish rozNa maJca :D
2016 01 29
> Blondie21: > Pozdrav, ni meni se ne otvaraju male sličice ispod glavne. Kaj da radim? Ne rade mi ni one ikonice ispod mog artikla, da ga prevrnem, obrišem i sl. > A ni u omiljene nemrem spremit niš, moram na str. korisnika pa tek onda hoće u omiljene. To je i meni bio problem zbog adblocka, probaj to zgasit pa vidi radi li ili ne!
2016 01 29
Ja vidim sve o korisnicama na njihovom profilu...i na mobu...i na kompu...nego mi glupo sto na mobu nema sa desne strane tema...i sto ne vidim razgovore..ako dodu...nego moram stalno provjeravati... I sto je sa obrisanim razg...dali se mogu obrisati zauvijek..meni ne ide...ima kos..ali ne funkcionira...samo ih mogu vratiti u aktivne... Btw..dodajte broj stranica za listanje u vrhu svake teme..
2016 01 29
> cipelitza: > Mislish rozNa maJca :D grozna majica :D
2016 01 29
> Admin2nd: > Cure ovako, tehničar i ja smo zadnja dva sata na teamvieweru kopali po mom kompu kako bismo detektirali što točno nije okej jer i ja imam istih problema sa brisanjem itd, i ispalo je da je stvar u adblockeru koji mi nije dozvoljavao upotrebljavati gumbiće na samom item pageu. Dakle mogu brisat iz dućana ali ostalo ne, a razlog je blokiranje javascripta itd, nebitno. > Dakle, provjerite si te programčiće prije nego pokušavate brisati i slične akcije, jer mi ni jedan gumbić nije radio na item pageu. Ni želim to, srčeko, kontaktiraj, ništa! > Sredili smo tražilicu kolko tolko, ali problem KRIVIH I LAŽNIH TAGOVA ostaje i dalje i zbog toga kad tražimo zara torbu ispadne roza majica i slično!! hahaha bez adblocka nema života,tko može išta kliknuti uz te silne reklame pogotovo na krpama,ne znam kako uspjevaju cure koje ga nemaju ,a idu na krpe preko moba.. x-)
2016 01 29
a ne znam, danas sam mu poslala 22 maila i onda smo na kraju imali video poziv jer je nemoguće to sve porješavati preko mailova. Ovo ostalo stalno prijavljujem i sve ćemo riješiti, samo što je eto kraj radnog vremena i petak ;)
2016 01 29
Nista...idemo peci kokice....to je najbolja opcija sada...:) Navijajte cure za kauboje veceras...a krpice na mirovanje do ponedjeljka.. :P
2016 01 29
> Brdosuza: > Nista...idemo peci kokice....to je najbolja opcija sada...:) > Navijajte cure za kauboje veceras...a krpice na mirovanje do ponedjeljka.. :P haha slažem se..,navijamo za kauboje,no kaj nisu oni bili pakleni pred ima nešto godina?ima čini mi se i neka pjesma pakleni na na na tak nekak.... x-) :')
2016 01 29
Ja opet na mobu ne mogu ni dodat novi ni izmjeniti postojeci artikl. U cem je kvaka? Fakat ne kuzim
2016 01 29
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 33