Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

Dragi svi, nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite.
2016 02 03
Da znas da sam bas jucer mislila otvorit tu temu
2016 02 03
Yep 8-)
2016 02 03
treba staviti banner kad se prijavi na krpice. ne prate sve forum,obično ga nađu nakon kaj su prevarene.
2016 02 03
Istina. Evo cura s 90i kusur povratnih nije vidila popis prevaranata
2016 02 03
> maJa2015: > treba staviti banner kad se prijavi na krpice. > ne prate sve forum,obično ga nađu nakon kaj su prevarene. Ovakav traljavi forum ce novi korisnici još manje pratiti
2016 02 03
> NomadOrganic: > > maJa2015: > > treba staviti banner kad se prijavi na krpice. > > ne prate sve forum,obično ga nađu nakon kaj su prevarene. > Ovakav traljavi forum ce novi korisnici još manje pratiti to je istina ,baš je nespretno no valjda se budemo naviknule.iako sam probala preko mobitela i odustala od skrolanja haha,baš bzv.
2016 02 03
Skrolanje sam rješila sa bookmarcima ; nedavne teme i praćene. Umorih se skrolajući. Ionak mi je forum nepregledan. profili i predmeti već nekako, ali forum ... ,:( :s
2016 02 03
Ako me neko zezne za uplatu poveću a ja posaljem artikl mogu li ga način hvala
2016 02 04
> Crna1987: > Ako me neko zezne za uplatu poveću a ja posaljem artikl mogu li ga način hvala Možeš li ga naĆi ili što pitaš? Googlaj ime, prezime, pretraži crnu listu da nije netko s te liste (preporuča se raditi odmah nakon dobivenih podataka) i istraži tel. brojeve, sjedni na tel i zovi.
2016 02 04
Ja dosta kupujem pa me zanima kako doći do crne liste.Volim vjerovati u poštenje i do sada se nisam razočarala ali uvijek postoji prvi puta.
2016 02 04
Hvala na savjetu!
2016 02 06
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Bok, bas sam nedavno imala lose iskustvo. A gdje je lista?
2016 02 09
sta uciniti sa prevarantima??? posaljem curi push up gace ona je u posti da uplati, ja u posti dobivam podatke i saljem da bi joj stiglo do cetvrtka. Uzimam od mame novac da gospodjici mogu poslati paket. Nisam gledala racun i veceras odem na bankomat uzeti bon a ono i dalje imam 5. 21kn na racunu koliko sam imala. Nije imala tad niti jednu negativnu povratnu. Tek sad ima od dvije cure i moja ce biti treca. Ona naravno ne odgovara na poruke. Kako je nije sram ja sam samohrana majka i borim se da zaradim sta za svoje dijete.
2016 02 14
> NailsForLady: > sta uciniti sa prevarantima??? posaljem curi push up gace ona je u posti da uplati, ja u posti dobivam podatke i saljem da bi joj stiglo do cetvrtka. Uzimam od mame novac da gospodjici mogu poslati paket. Nisam gledala racun i veceras odem na bankomat uzeti bon a ono i dalje imam 5. 21kn na racunu koliko sam imala. Nije imala tad niti jednu negativnu povratnu. Tek sad ima od dvije cure i moja ce biti treca. Ona naravno ne odgovara na poruke. Kako je nije sram ja sam samohrana majka i borim se da zaradim sta za svoje dijete. otvoriš temu i daš podatke da ju se stavi na crnu listu. ne šalješ prije vidljive uplate ni pod razno.
2016 02 14
1 2 3 4 5 ... 10