Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nije ispoštovala rok

Pozdrav svima. Prije 15ak dana mi se javila jedna korisnica da je zainteresirana za vjenčanicu. Nekoliko dana smo se dopisivale, ja njoj slala mjere i slike. Njoj se vjenčanica dopala, odluči je kupiti. Ja inače ne radim povrat novca, medjutim ova djevojka me je pitala da ukoliko joj ne bude dobra da je ona meni vrati. Pouzecem ja njoj, pouzecem ona meni, i ja sam pristala,ipak se o vjenčanici radi, teško je kupiti bez probavanja. Dogovaramo se u prošli četvrtak ona kaze da je je pošaljem što prije, ja poslala hp expresom u petak a stiglo joj u subotu. Djevojka uredno plati i pruzme vjenčnicu. Kada joj je stigla vjenčanica javlja mi da joj je mala, želi da mi je vrati, u redu takav je i bio dogovor. Ona meni šalje nazad vjenčanicu, javlja da će stići do petka u 20h. Ja već par dana čekam, paketa nema, naravno da mi postaje sumnjivo, ja sam poslala stiglo je sutradan i to još u subotu, ona poslala paketa nema... Ja sam svoje privatne obaveze odgodila radi tog paketa, svoje sam ispoštovala zar ne? Sada je prošlo 7 dana od kad sam joj vjenčanicu poslala. Ja sam joj javila da svoje obaveze ne mogu više odgađati, rok je prošao. Ako je ona mogla dobiti vjenčanicu za 1 dan, tako sam i ja trebala da je dobijem nazad, a ne da čekam toliko, mislim da nije u redu. Da li sam ispravno postupila?
2016 02 13
pa jel imaš broj paketa?
2016 02 13
Ne, nije mi poslala, ma iskreno mislila sam da paket stiže odmah sutradan kao što je njoj, hp expres je brz. Kad ono ništa, baš sam poludila jer ni danas nije stiglo, ne mogu ja danima čekati paket imam svoje obaveze koje me čekaju.
2016 02 13
A dogovor je bio hp expres baš iz tog razloga da je ona brzo dobije i da mi je brzo vrati ako joj ne odgovara
2016 02 13
Ako je uopće slala, ne žuri joj se, nije slala HP expressom, to je najskuplje moguće slanje, jesi ju pitala kak je slal? Da li se uopće čujete? A povrat novca ide kad stigne haljina ili kak
2016 02 13
vratila bu ti ju sad nakon vikenda kad se uda x-)
2016 02 13
Andrea :')
2016 02 13
> AndreaKod: > vratila bu ti ju sad nakon vikenda kad se uda x-) Vrlo vjerojatno. Rent- a- dress, ali za džabe :D
2016 02 13
A gledajte, rekla je da stiže do petka u 20h. nikada mi nije stigao paket tako kasno pa ono pretpostavila sam da je spala hp expresom jer smo se tako dogovorile. E pa to Andreja, toga se i bojim :/ ali ono ja sam joj rekla da je povrat poguć ali nisam baš mislila da toliko čekam na svoju vjenčanicu
2016 02 13
A novci? Vraćeni ili?
2016 02 13
A jel se čujete vi ovak? Jel odgovara na poruke?
2016 02 13
A povrat novca bi bio kad bi meni stigla vjenčanica ja njoj novce, tj pouećem. Al problem je što sad ja neću biti tu neko vrijeme, i ja sam paket čekala, odgodila svoje obaveze. rok prošao ja joj to sve napisala. Sad i da stigne za koji dan ja neću moći da uzmem.
2016 02 13
Da sara, sve normalno. Cule smo se redovno.I kad je ona meni javila da je poslano ja sam rekla javljam cim stigne, nadala sam se da ce i prije stici. Danas kada je proslo 8 sati javila sam joj da mi nije stiglo i nije mi odgovorila još.
2016 02 13
Pa dobro, možda je zaštekalo nešto po putu, nadajmo se da je tako. Ako ništa, sutra na poštu provjeriti jel možda negdje zapelo ili koji bog. I vidjeti što će ona odgovoriti...
2016 02 13
A gle sara, nije u tome problmem vec u tome sto ja sutra idem na put (trebala sam vec) pa sam odgodila zbog paketa. Sad sam sva napeta jer taj paket nije stigao a ja moram ici i ispašće da ja ne poštujem dogovor, iako je dogovor bio hp expres stiže do petka. Plašim se i toga sto andreja kaže,ili da bi u paketu moglo biti nesto drugo a ne vjenčanica.sto vise vremena prolazi ja sve vise mislim da me ipak mulja. Uspt nema ni jednu povratnu :(
2016 02 13
1 2 3