Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paznja cure

Dugo me nije bilo ovdje i sad citam sta se desava po forumu i opcenito na mojim krpama...pa ovo je katastrofa kradu novac..blokiraju na tkzv.dojave..ja sad dojavim ona meni da ja se bavim preprodajom i jos mi se smije.. Sta ce te ja sam smjesna a? Tko je za to da maknemo admina ocigledno neka nadobudna koja je zas*** ovo mjesto
2016 02 20
Nije te dugo bilo da, sigurno si dala petama vjetra nakon što si za**bala curu za 30kn kao što ti stoji u negativnoj. x-) x-) x-) x-)
2016 02 20
Admin je na mjestu. Zabrini se jedino ako preprodaješ :")
2016 02 20
admimn je zakon,svi odmah po adminu čim nije po volji,a i to ako preprodaješ malo se zamisli,jer češ opet dobit blok !
2016 02 20
Jel stvarno prva top clanica blokirana? Htjela vidjet njen ormar a nema je?
2016 02 20
Admine pomozi i ovoj da se prestane mucit
2016 02 20
A i ta negativna koju ste mi ostavili bez da ste me ikako prije kontaktirali je stvarno za upitati se tko tu koga, jel, nateže.
2016 02 20
Što se na kraju dogodilo sa ženom koja je tvrdila da joj je došla carina? Jeli otvorila obrt?
2016 02 20
Nego zakaj je taj profil jos ziv nakon sta je okrala mary boo za 30kn? Od kojih nek si odbije ovih 6kn
2016 02 20
> Superpovoljno: > Sta vi nepreprodajte jadnice sijete kuci zaru i adidas a? Ostavite bar pertlice da vas nekad mozemo izvuci iz guzice. Ja zajebala za 30kn eto kako se osudjuje...eto kako krecu vrijedjanja tipicno za ovo mjesto...admin je bio obavjesten za to i nije reagirao i eto odtad me ni nema jer nije pravilo za sve ista. Ma ja jos gluplja od vas pa vam se opet opravdavam.boli vas krc za moj ormar. > Sad se javljaju uvlakuse adminu ajde krenite. > Blokirajte me slobodno > Samo naprijed nista se nije promjenilo jedino sto sad nepodobne na izliku preprodaje blokirate!!! > A ti admine nemora ti se nista slati sve citam a negativna je zasluzena..jer kradete novac. > Ja jos uvijek cekam odgovor od admina zbog negativne a do dana danasnjeg nisam dobila odgovor..pa gdje si bila mala onda da dijelis pravdu? Admine. Deder. )))
2016 02 20
Pokradeš iznos od 30kn tj prodaš svoj obraz za iznos od dvije znamenke i tražiš pravdu za sebe? Izvrijedjaš admina ko zadnji kočijaš i očekuješ pomoć? Na čemu si ti?
2016 02 20
> cipelitza: > > Superpovoljno: > > Sta vi nepreprodajte jadnice sijete kuci zaru i adidas a? Ostavite bar pertlice da vas nekad mozemo izvuci iz guzice. Ja zajebala za 30kn eto kako se osudjuje...eto kako krecu vrijedjanja tipicno za ovo mjesto...admin je bio obavjesten za to i nije reagirao i eto odtad me ni nema jer nije pravilo za sve ista. Ma ja jos gluplja od vas pa vam se opet opravdavam.boli vas krc za moj ormar. > > Sad se javljaju uvlakuse adminu ajde krenite. > > Blokirajte me slobodno > > Samo naprijed nista se nije promjenilo jedino sto sad nepodobne na izliku preprodaje blokirate!!! > > A ti admine nemora ti se nista slati sve citam a negativna je zasluzena..jer kradete novac. > > Ja jos uvijek cekam odgovor od admina zbog negativne a do dana danasnjeg nisam dobila odgovor..pa gdje si bila mala onda da dijelis pravdu? > Admine. Deder. ))) A sta deder...da me zbog istine blokira..neki dan svi pjujete po adminu zbog neke top clanice a sad uvlacenje u cmar
2016 02 20
Deder, Cipelitza, kome se otvaračica teme obraća i koja je poanta? Moje skromno znanje materinjeg jezika nije dostatno da razumijem njezine veleumne postove i učene kovanice :P Priznajem da sam proživjela nešto godinica u iluziji da sam pismena, ali možete li mi prevesti jerbo kukijanekužim ,:( A onaj arhaizam u povratnoj adminki - bijedna ti duša? Jel to ispalo direkt iz spjeva o Smail agi :P
2016 02 20
> cipelitza: > > Superpovoljno: > > Sta vi nepreprodajte jadnice sijete kuci zaru i adidas a? Ostavite bar pertlice da vas nekad mozemo izvuci iz guzice. Ja zajebala za 30kn eto kako se osudjuje...eto kako krecu vrijedjanja tipicno za ovo mjesto...admin je bio obavjesten za to i nije reagirao i eto odtad me ni nema jer nije pravilo za sve ista. Ma ja jos gluplja od vas pa vam se opet opravdavam.boli vas krc za moj ormar. > > Sad se javljaju uvlakuse adminu ajde krenite. > > Blokirajte me slobodno > > Samo naprijed nista se nije promjenilo jedino sto sad nepodobne na izliku preprodaje blokirate!!! > > A ti admine nemora ti se nista slati sve citam a negativna je zasluzena..jer kradete novac. > > Ja jos uvijek cekam odgovor od admina zbog negativne a do dana danasnjeg nisam dobila odgovor..pa gdje si bila mala onda da dijelis pravdu? > Admine. Deder. ))) de sta obrisa komentar,hahha jel te ubrala cipe,fina i mnogo pristojna...ma super !! :')
2016 02 20
Iiiiii ode tema za 3....2.....1....
2016 02 20
1 2 3 4 5 ... 31