Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kovacky383(MK torbe - prevara)

Pozdrav! Jedna sam od cura koje su nasjele na foru dotične. Radilo se o maloj zlatnoj MK torbi. Razgovor je tekao kao da nikakvih problema nema, štoviše, poslala mi je sve slike koje sam ju tražila, ljubaznost na nivou. Ne znam da li je jadnije ponašanje ako ona te torbe fkt ima, ili je jadnije ponašanje to što je "posudila" nečije torbe i slikala ih. DNO DNA. Prvo mi je rekla da uplatim na jedan račun 430 kn. Zatim mi je vratila tih 430 kn ( kao zabunom) i rekla da uplatim na drugi račun. Reko ajde dobro, svejedno mi je kome uplaćujem jer masu puta ni ja ne uplaćujem sa svoga računa ili nekom uplaćujem na neki drugi račun. Taj drugi račun glasi na Željko Mihetić (HR2623400093202026797.) Mašta joj fkt radi, uključila je dosta ljudi i imena. Objasnila sam joj da ovo možemo riješit mirnim putem, a ako ne možemo, onda ćemo nekako drugačije. U pitanju je 430 kn što nije dovoljan iznos da policija sama djeluje nego je potrebno dignuti privatnu tužbu. Molim sve cure koje su imale bilo kakvo poslovanje s njom ili bilo kakva saznanja o njoj da se uključe u razgovor da se dogovorimo što ćemo i kako ćemo!
2016 03 14
koji je link od nje?? jesi gledala na CL ?
2016 03 14
Što ti nije poslala torbu ili???
2016 03 14
Sad je gotovo i ne zelim stavljati sol na ranu, ali uplatiti 430 kn nekome tko nema ni jednu povratnu.....I tko, po rijecima drugih cura koje su srecom prokuzile stvari na vrijeme, jako lose laze....ne znam.
2016 03 14
sve negativne su se zaredale isti dan. prica me podsjeca na onu MAMAKOALA,
2016 03 14
Pa iskreno, meni ni u jednom trenutku nije djelovalo da ona nešto mulja ili laže, možda mi je ovo s računom trebalo biti sumnjivo ali s obzirom da i ja uplućujem drugima na druge račune i oni meni s drugih računa, nije mi ni to bilo toliko čudno. Ovo s povratnom se slažem s vama, ja osobno vjerujem ljudima i malo previše jer mi je nezamislivo da ima ovakvih ljudi ali na greškama se uči. I ne stavljate sol na ranu jer se to ne radi samo o mojih 430 kn, nego i o tuđim novcima, a i radi se o tome da je ovo stvar principa.
2016 03 14
Mogu samo pozeljeti puno srece i da dobijete novac natrag!
2016 03 14
Jel netko stavio na onaj popis ctne liste brojeve racuna od ptevarantice
2016 03 14
Stavljena su oba imena i oba računa. Daria, jel ti dala grad ili još nešto za uplatu? Piše na profilu vel.gorica, ali to je sve upitno...
2016 03 14
..a gdje je torba...
2016 03 14
ne, imam samo te podatke. ovoj drugoj curi je rekla skroz desete podatke za uplatu
2016 03 14
> lelap12: > ..a gdje je torba... Nema je nigdje :) procitajte negativne zanimljive su
2016 03 14
gdje je torba je super pitanje, vjerojatno ni ne postoji, meni ju poslala nije
2016 03 14
neka onda sve cure stave podatke koje su dobile, možda uspijemo naći neku poveznicu pa otkrijemo pravo ime te osobe. Često ponavljaju račune, imena ili adrese. Krpice CSI.
2016 03 14
Prvo, ko ime netbenking i rn u tim bankama da ukuca rn i prikaze mu podatke? Drugo, murja reagira i na br prevara. Nije nuzno da iznos prijedje donji limit.
2016 03 14
1 2 3 4 5 ... 17