Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Proteini :) :)

Zanima me dali pomazu proteini ( za debljanje ) Nisam nikada to pila,ako netko ima iskustva neka mi pomogne. Borim se s tim kilogramima nonstop. Imala sam 6o/62 kg proslo ljeto. I sada sam pala opet na 56 kg. A htjela bi max.65! ;) hah. Nekako se sretnije osjecam kada sam deblja. Haha.Joj nikak na zelenu granu :D
2016 03 14
nije to za debljanje. uzimaj ih ako vježbaš,pomoći će ti izgraditi mišiće jer tu treba ''dobiti'' na težini i udebljati se. to je dobro debljanje. loše debljanje je salo :D
2016 03 14
Proteini nisu za debljanje nego za izgradnju misica, oporavak itd. Mozda da probas sa ugljikohidratima u prahu kako ima i proteinima 😊. I probaj jesti vise Uh u prehrani
2016 03 15
Ako se zelis udebljat pij pivski kvasac, imas od enciana, nisu skupi, ja sam ih pila i ful su dobri pise na njima za jacanje kose, kože i noktiju i također za dobivanje mase kod djece i ljudi s manjom težinom :)
2016 03 15
Taman sam se pronasla u ovim recenicama pa da kazem nesto iz svog stajalista. Takoder imam puno problema sa kilazom, proteine sam pila iskljucivo dok sam isla u teretanu, sluze kao potpora brzem rastu misica, ustvari iste te proteine jedes u tuni, mozareli itd ali nedovoljno, i dobila sam 4 kile. Stvar je u tome sto ces vjezbanjem i peavilnom ishranom stvoriti npr 5 kg ciste misicne mase, dok samim sopanjem hranom(sto sam ja nazalost pocela radit) ce to sve otic u krivom smjeru i pocet se primat na nezeljena podrucja. Proteini-DA, uz dodatno vjezbanje :)
2016 03 15
Potpisujem Karline riječi! :)
2016 03 15
Ako se zelis samo udebljat, kupi gainer, lakse ti je to nego stvarat misicnu masu, a koliko sam shvatila ti bi se htjela samo udebljat
2016 03 15
Pozz dobro da sam naletjela na ovu temu Zanima u mene sve u vezi uzimanja proteina,naime treniram 4 puta tjedno ajmo reci bas dosta intenzivno jer je takav trening,nisam bas neka mrsavica imam oblina,pa me zanima hocu li izgledat napuhano ili "kao da sam nabacala par kg " ako pocnem uzimati te proteine...mislim nije me briga koliko ce mi vaga pokazati vise me zanima izgled,,,ako ce to otici u zatezanje misica onda bi bez premisljanja pocela uzimati...hvala
2016 03 15
Hvala djevojke. Pila sam tablete ( pivski kvasac ) i stvarno mi otvorio apetit . Samo sam trpala u sebe hranu,no imala sam toliko pristica po licu od njega pa sam ga prestala piti. :) Takoder i vjezbala sam. Vecinom guzu i noge. Isla sam i na fitness . Ali sam prestala . Jer zelim se udebljati. Ali ako budem pila proteine svakako i mislim ponovno vjezbati. Valjda ce mi pomoci ! :)
2016 03 15
Proteini ne pomažu u zatezanju mišića. već u povećanju mišića. za zatezanje trebaš trenirati i biti na čistoj prehrani. lp
2016 03 15
Samim vjezbanjem povecat ce se apetit i imat ces vevu potrebu za hranom. Al tijekom vjezbanja ti ces recimo sad doc do 64 kg, koje ce puno ljepse izgledat na tebi, nego bez vjezbanja da se prenajedes, jer je misic tezi od sala, a i te kile se nece toliko kuzit kao one bez treniranja. Preporucam da skines aplikaciju MyFitness Pal, odlicna je, tocno vodi evidenciju unesenih kalorija, koliko ih dnevno uneses itd. Opet mnoge cure imaju neki strah od utega i sprava da se nebi 'napuhale', stvore si krivu sliku u glavi. Ja da nemam maturu na vratima, istog trena bi se vratila u teretanu, jer tocno vidim da, i ako dobijem pokoju kilu, ide u krivom smjeru. Proteini su odlicna stvar tijekom trenkanja, pogotovo od olimpa whey protein complex, weider i slicno.. nikako oni iz dm-a ako ste mozda naletili na njih. I ak imate fejs pratite Martinu Boss, cura stvarno ima odlicne recepte, radi plan prehrane i vjezbanja i ljudi stvarno postizu ogromne rezultate :D
2016 03 15
Preporucili su mi stranicu myprotein.hr tako nesto Pa ako netko ima iskustva s tim nek se javi Hvala na informacijama
2016 03 16
Imam prijatelje koji su koristili suplemente od my proteina i kazu da nije lose tako da svakako ima boljih, ali su cijene prihvatljive :)
2016 03 16
@bora1990 btw imamo isti kombinezon, onaj prekrasan iz h&ma :D
2016 03 16
Narucivala bi ovih dana sa myproteina ako nekome nesto treba da dijelimo postarinu. U zg sam. Javite se :)
2017 09 27
1 2