Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

pa ocito ga nemate drago mi je da ste to shvatile i same :') :') :') :') :') :') :') :') samo vama fali i jos nesto :) ali na krivom forumu ste :P volim hranit neprijatelje cisto da ne crknu od gladi
2016 03 18
> Nenci22: > pa ocito ga nemate > drago mi je da ste to shvatile i same :') :') :') :') :') :') :') :') > samo vama fali i jos nesto :) > ali na krivom forumu ste :P > volim hranit neprijatelje cisto da ne crknu od gladi kako si ti kul, odmah mi se smrzo laptop. wow. nek si ti nama rekla. ali ostaješ na listi preprodavača. crnoj.
2016 03 18
neka :) hvala Vam na reklami besplatnoj <3
2016 03 18
> mirnaz: > > Nenci22: > > pa ocito ga nemate > > drago mi je da ste to shvatile i same :') :') :') :') :') :') :') :') > > samo vama fali i jos nesto :) > > ali na krivom forumu ste :P > > volim hranit neprijatelje cisto da ne crknu od gladi > kako si ti kul, odmah mi se smrzo laptop. wow. nek si ti nama rekla. ali ostaješ na listi preprodavača. crnoj. kad sam vidila sad tvoje slike dovoljno mi je bilo da skuzim nije bitno sta kaze nego tko :) polovne gace :') neopeglana roba :')
2016 03 18
pa dala sam broj od outleta da provjerite cijenu ne vidim u cemu je problem u nas u outletu su djecje najlonke 16 ne 3 kn pamucne su 3,90 ako ne znate razliku nemojte me krivo ni napadat jer i u vasem su ove isto kao i nasem sad sam zvala i provjerila!
2016 03 18
> Samantaa: > > pa ako je globa 5 kn > > onda sam bas pljackas > > dj, hula hop nabavljam po 16,90 ne po par kuna (ako treba prilozim i racune) > > calzedonia mi je 60 km udaljena, > > trosim svoje vrijeme i gorivo. treba to sve spakirat i odnjet na postu i tisak > > gdje opet trosim gorivo! > sama si rekla sada da ih nabavljas po nizoj cijeni, a skuplje ih prodajes, to je preprodaja, a to i jeste tema. pa kad su me se uhvatile, jbg ja ne krijem da kupujem uz proviziju. ali brate nisam za prozivanje pored pustih prevaranata. za laz i nepravdu nisam. a ne mogu ni shvatit tko kupuje polovne gace i carape??? normalno da se to novo prodaje. ja nemam toga nego na slikama sta imam . nema narucivanja. rekla sam istinu i po cijenu da me blokiraju. blokiranje i tako nema smisla kad svatko moze imat 300 profila. toliko od mene pozdrav!
2016 03 18
molim da se promptno blokiraju sve ove koje, govoreći istinu, vrijeđaju ovu sirotu poštenu preprodavačicu! i kako si samo krasno na novom profilu napomenula da si bila već blokirana. ma milina.
2016 03 18
Prvo ne kužim kome padne na pamet da je super ideja pisat drugim ljudima da su nepismeni i slično. I da uopće budete arogantni, naročito jer ste u ilegali. To se ne odnosi samo na Nenci, skoro svaka cura koju se "uhvati" zauzme isti stav. Prvo, ako preprodajete tj. po vašim riječima kupujete uz proviziju (ah ta semantika) kršite zakone države u kojoj se trenutno nalazite. Drugo, ako preprodajete tj. kupujete uz proviziju, kršite zakone stranice na kojoj se nalazite a kao njen korisnik samom registracijom pristali ste na sva njena pravila i uvjete poslovanja pa tako i na blokiranje. Treće, nitko neće umrijet bez Calzedonije, i nemojte si zamišljat da radite nešto dobro jer neke sirote otočanke ili seljančice neće kupit Calzedoniju ovaj mjesec, dok napokon ne mrdnu iz svog mjesta, grada, otoka. Četvrto, to što ne krijete da preprodajete tj kupujete uz proviziju, ne znači da ste automatski draga osoba i da vama to više nije ilegalno. Peto, svatko ovdje može imat 300 profila, i sve transakcije s 300 profila može kad tad porezna pregledat jer bez obzira na sve, Vi Nenci imate svoj jedan i jedini OIB. Ako na forumu postoje osobe koje "žele zlo" preprodavačima uvjerena sam da su u manjini. Većini je bilo žao kad su npr. Željku uhvatili (nismo dobili update na priču pa bismo mogli reć i 'navodno uhvatili'). Prijavljuje se i blokira jer bi inače stranica kršila zakone zemlje i EU da vas pusti da preprodajete, i zato što neki preprodavači drsko zafrkavaju cure koje bi vrlo lako mogle i same naručit nešto za 2 dolara, umjesto da plate 120 kuna za unikat majicu/sat/nakit.
2016 03 18
Btw vidi kako svi citate forum...a kad vas se blokira..otvorite svi nove profile..sa izjavama..zasto sam blokirana..nisam vidila temu..ne citam ja forum...i slicno..
2016 03 18
mah, tema bi bila skroz neobična da se nije javila bar jedna prozvana preprodavačica sa "dajte si pogledajte svoje profile", "vi ste sve ljubomorne", "vi uopće nemate svoj život".... iščekujem da nešto originalno izmisle. od ovog mi se zjeva :-)
2016 03 18
Mirna:') Nemaju sto izmisliti..nakon ovog im je najveci domet prijavit nekog adminu..jer se eto nju prozvalo Vidim ova ima kucni broj calzedonie.. To nekakve spešl usluge..
2016 03 18
ne peglam. ni robu, ni kosu, ništa. rasipanje vremena i energije. štaš. doduše ni ne preprodajem, ali kome je to bitno :-D
2016 03 18
> Brdosuza: > > gitadevi: > > Brdo, jesi otvorila temu da se uz preprodavače malo odmoriš od sandi zvane ljubaznost ,:) ? > :') :') > > Zapravo sam temu i zaboravila...sandi mi je prioritet...idem vidit sta novog kaze:') Tko je sandi zvana ljubaznost? Sve sam propustila :(
2016 03 18
Jao sara sto si propustila :')..to je nemoguce prepricati tko nije vidio... Gorilo je sinoc :')..cak smo i hitnu imali :')
2016 03 18
> SaraKedavra: > > Brdosuza: > > > gitadevi: > > > Brdo, jesi otvorila temu da se uz preprodavače malo odmoriš od sandi zvane ljubaznost ,:) ? > > :') :') > > > > Zapravo sam temu i zaboravila...sandi mi je prioritet...idem vidit sta novog kaze:') > Tko je sandi zvana ljubaznost? Sve sam propustila :( ona sto je bila zaljepila negativnu maji
2016 03 18
1 2 3 4 5 6 ... 61