Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

Ma daj me nemoj :( Pretpostavljam da je tema izbrisana...daj bar naziv da neki cache iskopam :D Napustim vas na 3 dana, 3(!!!) i odmah zabava. *ebite se <3
2016 03 18
a ne mogu se sjetiti, mozda brdo zna :)
2016 03 18
Prosto nevjerojatnoooo!! Maja izbrisala...a ova je zasjenila Snesku 1000% :')
2016 03 18
Idem to probat iskopat, bar dio, ful me zanima sad :')
2016 03 18
došla kola i odvela prevoditeljicu :') :') :')
2016 03 18
Malena rastom, ali velika preprodavačica o:)
2016 03 19
Samo se vi sprdajte, osobno volim cipelitzin izričaj, međutoa, činjenica je da ne sjeda svima i da stalno čitam o tome. To je samo sedam dana drage dame, nije kraj svijeta. Možete ovdje prijavljivati preprodaju, sve 5.
2016 03 19
Nensica blagorječita blokirana. Ffffffala, ffffffala!
2016 03 19
Kae adminka, cekas u zapicku da svi odu spavati pa se kao ispricavas. Ali ti se eto morala to da ucinis. Mznaci sad nije vrijedjanje u pitanju vec je problem stilisticki izricaj. Tko te postavi, taj je mutav kao i ti. Isti problem ha? Slizala se s nekima pa sad ne smijes nista. A to sto tjdnima prije nego lopov uspije prevariti nekoga, budes upozorena na njega. To nema veze. Kako se bas na prijave za izricaj potepne ta jebena blok tipka, ali ne i na profile koji ti nicu ko gljive nakon cernobila... Cak i ako nisi sama dovoljno sposobna prepoznati ih, sve ti se servira. A ti kurcem ne maknes. Ali zato je izricaj problem.
2016 03 19
E da, i kojim slucajem da naletim na prevaranta da me zajebe, dolazim tebi na vrata po odstetu. Nije da ti nije placen posao da drkas po lopovicama i trazis ih. Jedno je da ti promakne jedan, dva profila. Trogrlicka ti ih ima trenutno barem tri. Rekla bih ti da si tuka, ali eto ne smijem vrijedjati. A sad sjedi do tri ujutro kraj kompa pa cekaj dok se maknemo. Pa da nam blokiras izricaje.
2016 03 19
drugarice koviljka molim da korigirate izričaj. odakle vam ideja da izraz "mrdnuti kurcem" neće urijediti nečije okice toliko da će rađe blokirati onog tko je to napisao, nego zasukati rukave, opaučiti njime o stol i uraditi nešto i u radno vrijeme, ne samo u sitne noćne sate.
2016 03 19
izričaji se blokiraju, preprodaja ne. i milostivo nam je dopušteno da pomoću ove teme same 'vatamo preprodavače. jebote. admin i po.
2016 03 19
a i ova s torbicama iz jedne nedavne teme. overkill.
2016 03 19
tržnica u Bosni. kupila i ja tamo LV ruksak. :-)
2016 03 19
> mirnaz: > tržnica u Bosni. kupila i ja tamo LV ruksak. :-) Jel bio ko od vas kako u bosn npr aeizona tamo su fejkuse po 60,70,80maraka al one malo kvalitetnije one papirne mk su po 10km a tu se svercaju po par puta vise.. Adminica blokira i to izgleda brzo slucaj od sinoc sa cudnon preprodavacicon al cudno da dopustaju naslovnu sa onoliko fejkusa i laznih oglasa.. Mozda im to pase da privlaci ljude?
2016 03 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 61