Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

brdasce ja i ti isto mislimo ,:)
2016 03 19
> Admin2nd: > osobno volim cipelitzin izričaj, međutoa, činjenica je da ne sjeda svima i da stalno čitam o tome. Ako sam dobro shvatila...npr. meni netko ide na živce, tak, jednostavno mi ide, dovoljno je da skupim par cura i da krenemo naskakat po inboxu da bi ta osoba bila blokirana iako nema osnove za blokadu? Tu se pokazuje istinitom ona dobra stara "ne jebe lep, nego uporan".
2016 03 19
Jeste, Saro, sunašce moje bistro i pametno, to znači baš to! Evo, ja se zamjerih nekima na par tema pa očekujem da mi se pljune na izričaj, a što se tebe tiče - malo ću ti virnem u ormar da vidim šta bih da mi pokloniš, budeš li se jogunila, ću skupim svatove da te rešimo 8-)
2016 03 19
Gito, tebi poklonim ormar i bez prisile :* Jao si ga nama ako će nas blokirat čim se neka mila gera nađe uvrijeđenom :O ( moguće da pišemo svoje zadnje postove, cure, use it well)
2016 03 19
Joj dajte molim vas prestanite s tim sićušnim violinama, svi znamo kako cipelitza pristupa ljudima koji joj ne sjedaju. Toleriram to već ohoho, sto puta ju nisam blokirala, ali sve ima svoje granice. Profil je blokiran na tjedan dana sa foruma, dakle može prodavati, može peemat kolko hoće, međutim, evo, vidimo ju da piše i dalje. Koviljka - izrazito ružno ponašanje.
2016 03 19
Adminka, ja sam uvrijeđena što se moj izričaj nazvao sitno violinski i očekujem da se blokiraš. Svi znamo da je Cipelica jezičava, oštra i prgava, ali - niti je kome mater opsovala, niti je genitalije spominjala, niti je širila rasnu, rodnu, nacionalnu ili ikakvu drugu mržnju i netrpeljivost - uvijek reagira prema onome tko je naopak, licemjeran, zaobilazi pravila , bahati se i ponaša kao da je iznad reda, poretka i nas ostalih. I šta ti tu imaš tolerirati? Gdje u pravilima Krpica piše da se ne smije reći lopovu da je lopov, a muljatoru da je muljator? Ti si ovdje zbog nas, a ne mi zbog tebe, pa ako tražimo da nam objasniš zašto je blokirana, onda bi to trebala i učiniti. Kad se čovjeku sudi za krađu, onda se kaže : optuženi ste jer da tada i tada tu i tu ukrali to i to, a ne. optuženi ste da ste negdje nekad nešto ukrali.
2016 03 19
Uzgred, ovdje se znalo širiti gore navedene netrpeljivosti i mržnje, a da nitko nije reagirao, niti je itko bio blokiran, zato mi nemoj palamuditi.
2016 03 19
> gitadevi: > Adminka, ja sam uvrijeđena što se moj izričaj nazvao sitno violinski i očekujem da se blokiraš. > Svi znamo da je Cipelica jezičava, oštra i prgava, ali - niti je kome mater opsovala, niti je genitalije spominjala, niti je širila rasnu, rodnu, nacionalnu ili ikakvu drugu mržnju i netrpeljivost - uvijek reagira prema onome tko je naopak, licemjeran, zaobilazi pravila , bahati se i ponaša kao da je iznad reda, poretka i nas ostalih. > I šta ti tu imaš tolerirati? Gdje u pravilima Krpica piše da se ne smije reći lopovu da je lopov, a muljatoru da je muljator? > Ti si ovdje zbog nas, a ne mi zbog tebe, pa ako tražimo da nam objasniš zašto je blokirana, onda bi to trebala i učiniti. Kad se čovjeku sudi za krađu, onda se kaže : optuženi ste jer da tada i tada tu i tu ukrali to i to, a ne. optuženi ste da ste negdje nekad nešto ukrali. sve potpisujem, najviše ove "sitne violine", bezobrazno da ne može biti gore! ali bitno da se koku optužuje da je bezobrazno. dodajmo tome i licemjerno.
2016 03 19
Nema problema, sljedećih tjedan dana me nećete čitati ;)
2016 03 19
Znam ja tebe i u boljem izdanju i tada sam te s radošću čitala.
2016 03 19
Jep. Najbolje otići, uteći, pričati a zapravo ništa ne reći. To će sigurno pomoći.
2016 03 19
eh, eh...admine moj...bila sam i bit ću jedan od tvojih "fanova" dok god radiš dobro svoj posao. I iako se potkrala neka greška, nikad nisam pljuvala po tebi, a ne radim to niti sada. No ovo je presubjektivno za blokadu. Jedno je psovanje, vrijeđanje i širenje mržnje, a drugo je osobni izričaj. Blokirati nekoga( ne nužno samo ovaj slučaj, nego bilo koju osobu) jer se netko našao uvrijeđen je bezveze. Onda najbolje da u pravilima napišemo da je zabranjeno ne slagati se s uvodničarkama, treba pristojno odgovarati na sva glupa pitanja, a prevarantice i reklamuše dodatno poticati. U tom slučaju bi onda "osobni izričaj" bio kršenje pravila i razlog za blokadu. A za prijave po inboxu, a vjerujem da ih je u slučaju cipelice bilo, ponavljam- preosjetljive dame koje očekuju tretman a la "mila, krasna, lijepa, najljepša" ne bi trebali biti kriteriji za druge korisnike. Kad smo kod blokiranja...jel reklamiranje po forumu opet dozvoljeno, a meni obavijest promaknula? Vidim da reklame svako toliko iskaču, ali sannkcija ili "ključ, blok" od nikuda...
2016 03 19
mene zanima je li ona mala "ja mrzim srbe, a vi" blokirana. moš si mislit.
2016 03 19
> Admin2nd: > Joj dajte molim vas prestanite s tim sićušnim violinama, svi znamo kako cipelitza pristupa ljudima koji joj ne sjedaju. eto.....sada znamo kako se ovdje postupa s ljudima koji "vrhu" ne sjedaju.
2016 03 19
Ne, recite joj da je preprodavač, ali ju nemojte praktički poterat u rodno mjesto.
2016 03 19
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 61 Sljedeći