Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Trudnice i odjeca

Drage mame, kad ste pocele kupovati odjecu za trudnice ili ste improvizirale? Zasada se snalazim sa tajicama i pasicama koje se vezu, jos se ne vidi nista u ovih skoro 6mj, ali hlace na dugme- nema sanse. Opet, dolazi lijepo vrijeme i u haljinama koje vec imam se dobro osjecam, kao i sirim kosuljama. I jeste li poslije trudnoce vratili staru velicinu ili da pocnem prodavati sve vel. 36 iz ormara? :) Hvala.
2016 04 12
Ja sam vrlo rano zamijenila odjecu jer sam imalaa trbusinu ko da nosim petorke :D Ne moras prodavati odjecu, za cca mjesec dana od poroda ti se sve vrati u normalu. Normalno, ako ne natuces 20 kila viska.
2016 04 12
ja sam dobila par komada. a ostalo sam uzimala normalne stvari al rastezlive.
2016 04 12
Mozda onda samo tajice za mame, ne nuzno i traperice...hm. Termin je krajem sedmog, tjesim se da necu vidjeti mora ove godine, ali cu setati u pamucnim tunikama i japankama ako narastu stopala. x-)
2016 04 12
To ti misliš da budeš šetala ,:)
2016 04 12
Do toaleta samo, sjedi mi na mjehuru. I tu nema pomoci, kazu, do kraja. ,:( Jeste vjezbale sto? Joga za trudnice, istezanje ili tako nesto?
2016 04 12
Ja sam samo visila naglavačke da se okrene na glavu, nisam imala poslije cijelog dana na poslu energije za gledanje, kamoli vježbanje...
2016 04 12
Ja sam se zdebljala cak 23 kilograma... Svi su posli za 4 mjeseca intenzivnog dojenja.. Nemoj prodavati odjecu.. A sto se tice trudnicke...dovoljno ti je par haljinica klasicnih rezanih ispod grudi..ja sam sve takve kupila tako da ih mogu nositi i danas... Gledaj da sve sto kupis bude isloristivo i kasnije...osim naravno trudnickih tajica ili hlaca..
2016 04 12
ja sam uglavnom improvizirala; tajice, tunike, haljine....u obe trudnoće sam natukla jaaaako puno kila, sa prvim djetetom otišlo sve u 9mj, a od drugog mi ostalo 6kg ( sad ima godinu dana). nisam se više vratila u tadašnji konfekcijski ( 34/36 ), nešto su se i kosti raširile, a nešto je i u glavi,i dođe valjda i sa godinama; ne podnosim više ništa knap, kratko i sl. sad volim da sve šlampa oko mene :)
2016 04 12
Ja nisam ništa kupovala,nosila sam trenirke,oversized majice,maxi haljine,dobila svega 9 kg,poslije poroda i dojenja pala -3 kg od svoje kilaže prije trudnoće.
2016 04 12
Ja sam se povećala samo za jedan broj, i to samo u struku, sve ostalo je ostalo isto. Trbuh će ti rasti najviše zadnja dva mjeseca, ali ćeš dosta i izgubiti nakon poroda, ovisno o tome koliko ćeš ukupno dobiti kg. Ja sam se tako odmah vratila na staru veličinu, tako da nemoj ništa prodavati, neka stoji. :-) Sretno s trudnoćom i porodom! :-)
2016 04 13
Hvala puno! Sad je bas zatoplilo pa cim sredim noge, bit cu samo u haljinama i terenerke po kuci. :)) Lp svima! <3
2016 04 14
drage moje trudnice imate kod mene svašta,,zavirite :* :*
2016 04 20
Zavirite. Hlače nosila iste 36, posebno tajice svih boja, samo ih podvrnula na stomaku dva puta da su niže, ostale mi dvoje nove, nenošene, pogledajte. Nisam se puno udebljala tako da sam do 38 došla s haljinama.
2016 05 07