Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Što kupiti maloj bebi?

Zdravo svima! Poznanica mi je rodila, trebala bih uskoro do nje otići vidjeti bebicu.. E sad, što kupiti? Imaju love pa novce i ne bih baš.. Ajmo mame, što vam je najviše koristilo od poklona? Robicu pretpostavljam da će svi donijeti, ima li netko orginalnu ideju? Pozdrav :")
2016 04 25
Torta od pelena :D
2016 04 25
Gdje si vidjela to? x-)
2016 04 25
I da za curicu je, pa baš ne bi plavo.. 8-) Jel znate što se od kozmetike za bebu kupuje? Nešto posebno il standard- kremice,šamponi..?
2016 04 25
Cvjećarnama? Ja sam mislila da možda ima tipa u Mulleru, Kozmu il tak.. Koliko kunića, jel znaš? :D
2016 04 25
Ne bih se htjela zaletit s cijenom, jer nisam sigurna, al mislim da 200kn, s tim da sam kupis pelene.. Bar je moja mama kupila sama i nosila da joj sve to aranziraju :)
2016 04 25
200 bez pelenaa :o :o
2016 04 25
nisam sigurna uopce inace,ne drzi me za rijec ,:)
2016 04 25
bipa radi torte! pogledaj na fejsu ak im pise cijena mozda,na stranicama ne pise :)
2016 04 25
meni je super ona personalizirana knjiga za dijete : )
2016 04 25
ima u bipi, mislim da je 250 kuna, ali osim pelena ima jos nesto unutra. ali to uopce nije komplicirano za napravit. ja cu napravit sama :) za kad ti treba? ako ti nije hitno, pricekaj iduci tjedan da ja napravim pa ti slikam :) ako ti se svidi, a neda ti se radit, napravim i tebi. ti platis sve 'sastojke', das meni za kavu i to je to :P
2016 04 25
Draga moja...tortu od pelena mozes napraviti sama...ja sam ju napravila prije koji dan! Kupi veliko pakiranje pelena i slozi ga na dva kata..cak na youtubeu imas videe kako sloziti pelene... Treba ti satenske vrpce za povezati pelene i veliki prozorni celofan... Ja sam slozila tortu ja dva kata i na vrh stavila male cipelice koje sam kupila a okolo na prvom katu i na dnu poslagala johnson kozmetike...
2016 04 25
Da ima u Bipi..ja i moje prijateljice smo kupovale to kad je jedna frendica rodila...ugl. dođu pelene i neke sitnice za dijete, a može se donjet i neka igračka koju ti posebno kupiš ili robica da dodaju unutra...ugl. sup je izgledalo jer je onako zapakirano kao veliki poklon i pinki mašnica je bila :")
2016 04 25
Osobno ne bih nekom kupovala samo kozmetiku za dijete ako nisi sigurna u to sto vec koriste...sama sam bila tip koji je za bebu koristila iskljucivo prirodnu kozmetiku...pa mi je sve sto sam dobila ostalo visak... Ali ako znas da koriste odredeni brend onda ih mozes pocastiti kolekcijom jer ce se potrositi... Takoder neki originalan komad odjece je uvijek dobra ideja...ali bas nesto posebno i jedinstveno..neke preslatke šuze ili haljinica...
2016 04 25
Jastučić je prekrasan!
2016 04 25
1 2