Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Limfedem - iskustva

Ima li itko iskustva s tim? Ili kakav savjet? Već mi dugo otječe desna noga i ne mogu reći da je to u okvirima normale. I tako sam malo čačkala po internetu i pročitala dosta stvari. Dok sam čitala sve sam lijepo prihvatila ali kad sam počela gledati samo slike onda sam se pravo zabrinula. Trenutno rješavam zdravstveno osiguranje, pa dok to ne bude gotovo čačkam po internetu. Unaprijed hvala svima koje budu pisale!
2016 05 26
Moja legica ima limfedem. Moraš prvo kod doktora da ti ustanove od čega ti otiče noga. Ako imaš limfedem trebaš ići na kompletnu dekongestivnu terapija limfedema. ugl, to se ne može izlječiti ali se stanje može održavati. Naši liječnici ti o tome jako malo znaju. Ona sve što je saznala bilo je preko interneta. Ugl, ne treba ništa napamet pričati..treba se vidjeti od čega ti noga otiče...Lp
2016 05 30
Hvala ti! Puno mi to znači. :")
2016 05 31
Da se nadovežem na temu...imam klijentice koje imaju primarni limfedem noge. Znači urođeni nedostatak ili manjak limfnih žila ili limfnih čvorova. Dijagnoza se postavlja na temelju najčešće limfoscintigrafije. Kao što si i sama rekla kad si gledala slikice, limfedem ima tendenciju progrediranja ako se ne radi terapija.Terapija limfedema je kompletna dekongestivna terapija( koju mora izvoditi educirani fizioterapeut za područje limfne drenaže) te nošenje kompresivnih čarapa. Nadam se da sam pomogla, a za više informacija slobodno me kontaktiraj. Lp
2016 09 06
Ne znam da li si u medjuvremenu bila kod doktora, ali ako i dalje ne znas sto ti je slobodno mi se javi. Imam isti problem vec nekoliko godina... Pozz.
2016 09 10