Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

hulahoop tražim

drage krpičarice iz Zagreba, ima li koja slučajno u podrumu hulahoop koji ne koristi, rado bih ga stavila u upotrebu ... U obzir dolazi zamjena ili neka razumna cijena....
2016 06 01
da se ne mucis s izradom ima u ofertisimi za otprilike istu cijenu
2016 06 01
Ima da, ima i po knjižarama, ali su puno manji - namijenjeni za djecu... Takvih je bilo i u Kiku za kupiti isto za 20ak kn.
2016 06 01
ja sam kupila u kiku prije par mjeseci, možda ima još
2016 06 01
Joj imam ja doma hulahop, s time da neam pojma kako bi ti ga poslala XD
2016 06 02
hvala svima, cure divne ste.... odmah idem u Kik i Ofertisimu, a ako nema poslušat ću Rockericu i kupiti si plastičnu cijev pa spojiti... Vi koje ga imate i koristite, ima li kakvog efekta na struk?
2016 06 02
Nema na čemu :) Ja ga nisam vrtila u svrhu oblikovanja tijela pa nisam ni pratila jel ima ima kakvih promjena ,:(
2016 06 02
> KontesaNeraZG: > hvala svima, cure divne ste.... odmah idem u Kik i Ofertisimu, a ako nema poslušat ću Rockericu i kupiti si plastičnu cijev pa spojiti... > Vi koje ga imate i koristite, ima li kakvog efekta na struk? ja sam ga koristila neko vrijeme, ima promjena. bitno je da dok ga vrtis drzis trbuh uvucen cijelo vrijeme, ali moras ga vrtjet skoro svaki dan barem jedan sat da bi bilo nekog ucinka. ima na youtube-u puno toga s instrukcijama za vjezbanje.
2016 06 02
ima ih i u polodinama
2016 06 04
> KontesaNeraZG: > drage krpičarice iz Zagreba, ima li koja slučajno u podrumu hulahoop koji ne koristi, rado bih ga stavila u upotrebu ... > U obzir dolazi zamjena ili neka razumna cijena.... Koliko bi dali
2016 06 08
lvalve .... ha ha ha kupac prvi kaže traženu cijenu, zar ne? Inače, iz Šibenika si, a ja nemam namjeru plaćati još i poštarinu...za komad okrugle plastike... tražila sam krpičaricu iz Zagreba :)
2016 06 08
> KontesaNeraZG: > hvala svima, cure divne ste.... odmah idem u Kik i Ofertisimu, a ako nema poslušat ću Rockericu i kupiti si plastičnu cijev pa spojiti... > Vi koje ga imate i koristite, ima li kakvog efekta na struk? Ma cure hulahop je najbolja stvar za trbuh!!!! Ja ga vrtim već mjesec dana po pola sata, i centimetri idu dolje..ja doduše imam onaj s utezima, pa je možda efekt veći ali evo u manje od mjesec dana 4 cm dolje 😊 s tim da sam znala preskočiti koji dan,😊😊😊
2016 06 11
Nikolina hvala na povratnoj - pozitivnoj info... bila sam na starom GO pa se nisam javljala, ali sam u Kiku, DM, Ofertisimi i sl.dućanima potražila svoj predmet čežnje i nisam našla.... Doduše radi se o kvartovskim dućanima, ali su me prodavačice svejedno blijedo pogledavale kad sam ih pitala... Tražim i dalje :)
2016 07 04
Ja sam kupila u offertisimi proljetos za nekih 30-tak kuna ima ih još.
2016 07 20
evo povratne info ako neke zanima... Vjerojatno sam kupila neki bzvz kolut namijenjen djeci (mada je veći krug) jer ga uopće ne mogu vrtiti, pada... Kažu mi kako bih ga trebala nečim otežati... pijeskom... brašnom... Inače, kupljen je u Nami na Trgu bana JJ ...
2017 08 23