Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Požutjela guma na tenisicama

Danas kopamo sister i ja po špajizi i nailazimo na razna blaga, međuostalom i platnene tenisice (nešto na foru startasica) s dosta debelim đonom. S obzirom na to da ih se nitko ne sjeća i da marku takvih tenisica uopće ne nalazimo na netu :D pretpostavljamo da stoje tamo negdje od prije rata ;), Savršene su, nigdje pokidane.. ali guma je prestrašno žuta od stajanja :( Kako ih spasiti? Na netu nailazim samo na čišćenje prljavštine, ali ovdje je u pitanju baš ono kronično žutilo. Ne bih ih htjela uništiti tako da isprobavam redom sredstva, pa ako se tko susreo s time.. ?
2016 06 17
Na internetu sam vidjela da koriste vodikov peroksid (12%). Namaže se guma, zamota u prozirnu foliju i ostavi na suncu.
2016 06 17
> kroasan: > Na internetu sam vidjela da koriste vodikov peroksid (12%). Namaže se guma, zamota u prozirnu foliju i ostavi na suncu. Upravo ovo moj najfrendić radi sa starim kompovima. x-) (amige, commodorci...) Zbilja dobro posvijetli plastiku ( i kompovi od višegodišnjeg stajanja požućkasto-posmeđe) , ali ne znam da se može i na gumi koristiti. No vrijedi pokušati, ne?
2016 06 20
> kroasan: > Na internetu sam vidjela da koriste vodikov peroksid (12%). Namaže se guma, zamota u prozirnu foliju i ostavi na suncu. definitivno ću probati, prvom prilikom idem u ljekarnu po to! Hvala ti na preporuci, ove klasične metode, tipa arf, ocat, limunska kiselina.. nisu upalile
2016 06 21
H2O2 možeš kupiti u svim trgovinama i drogerijama.
2016 06 21
Čistim si đon redovito sa pastom za zube, dobro moraš izribati :)
2016 06 22
Meni je požutila jedna maska za mobitel pa ću probati kada bude sunca :)
2016 06 22
Je li upalilo s peroksidom?? :")
2017 06 24
Pozzz forumasi ako moze mala pomoc, imam crne tenisice i ofarbao bih bocni gumeni dio đoba dali netko zna sa cime je najbolje hvala
2021 03 29