Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vitiligo - krema dr. Vukadin iz Osijeka

Je li netko probao lijeciti vitiligo kod osjecke doktorice Renate Vukadin? Ona radi neki svoj mix krema koje navodno nekima pomažu. Ili ako imate neku drugu preporuku za iskorijeniti tu bjelinu bila bi vrlo zahvalna☺
2016 06 20
i ja sam davno čula za nju i za taj njezin miks i da navodno djeluje. ona je dermatolog u osječkoj bolnici.tj.prekoputa bolnice na dermatologiji i venerologiji
2016 06 21
Da, to sam i ja čitala pa sam htjela čuti iskustva. Je li netko probao? Čeka se dugo red za pregled? Osijek mi je dosta daleko pa je svaka informacija dobrodošla + čitala sam da je već dugo na bolovanju pa je svaka informacija dobrodošla :)
2016 06 21
ja sam čula da navodno tinkturin balzam od mrkve pomaže. koristila sam ga samo za sunčanje jer nemam problema s pigmentacijom i prezadovoljna sam, ali navodno dosta djevojaka kaže da im je pomoglo riješiti i taj problem. mislim da je to više za slučajeve gdje nije veliki postotak kože obuhvaćen, ali najbolje da proguglate malo :) sretno!
2016 06 21
Balzam od mrkve mažem već godinu dana i nažalost nema pomaka :( hvala na savjetu :)
2016 06 21
Balzam od mrkve čini to da dio koji je bijeli eventualno potamni, ali sumnjam da ujednači boju kože i riješi problem vitilinga
2016 06 21
ljudi koji imaju vitiligo se ne bi smjeli sunčati i pretjerano izlagati suncu...
2016 06 21
Dapače, maalo sunčanja treba, jer sunce najbolje potiče proizvodnju melanina u koži. Svasta sam drugo probala pa me zanima baš za ovu kremu iskustva i kontakt te doktorice ,:(
2016 06 21
ma znam da se ne bi smjeli pretjerano sunčati, niti potičem to, nego samo kažem da je u pojedinim slučajevima nanošenje kreme nekima pomoglo po tom pitanju iako sama krema nije namijenjena za to. ova krema koju spominjete je svakako bolji izbor sudeći po količini izliječenih pacijenata. samo sam htjela biti dobar samaritanac pošto sam vidjela da su ljudi dosta hvalili balzam :) suzistyle26 nadam se da će ti netko dati kontakt i da će ti krema pomoći!
2016 06 21
> skadich: > ma znam da se ne bi smjeli pretjerano sunčati, niti potičem to, nego samo kažem da je u pojedinim slučajevima nanošenje kreme nekima pomoglo po tom pitanju iako sama krema nije namijenjena za to. ova krema koju spominjete je svakako bolji izbor sudeći po količini izliječenih pacijenata. samo sam htjela biti dobar samaritanac pošto sam vidjela da su ljudi dosta hvalili balzam :) > suzistyle26 nadam se da će ti netko dati kontakt i da će ti krema pomoći! Hvalaaa!! :)
2016 06 21
Anybody? ,:( :s
2016 06 30
Urucum može pomoći za to, javite mi se u inbox da vam više o tome kažem ;-)
2016 07 02
Imam vitiligo otkad znam za sebe,krema VITIX je meni pomogla barem je sprijecila daljnje sirenje.
2017 06 21