Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Najbolje tablete za menstrualne tegobe

Pošto imam jake jake bolove prvog dana stvarno moram uzeti nešto (ostalih dana uzimam homeopatske tabletice jer nije tako strašno), i evo probala sam Nalgesin L već 2 puta al imam osjećaj da mi se vrti od njega :D Neki dan sam bila u gradu, dobila, otišla u prvo apoteku i pitala da mi da mi nešto preporuči i dala mi je taj Nalgesin. Šta vi uzimate, imate kakve preporuke?
2016 06 21
Spasmex, moje cure koriste jer obje imaju jake bolove.
2016 06 21
kombinacija spasmexa i neofena forte (nekad sam trošila brufen u granulama, ali jako sjeda na želudac pa bi mi bilo još gore). I čaj od matičnjaka, po mogućnosti od travara..
2016 06 21
Meni zna pomoći Rapidol S od 400 mg. Relativno brzo djeluje i dosta je efikasan. Prije sam koristila Neofen forte od 400 mg, ali mi Rapidol brže djeluje.
2016 06 21
Ja sam probala taj Nalgesin L i meni je to apsolutno ništa nije pomoglo, dok prijateljici super djeluje i samo jednu popije za jednu mengu. Meni pomogne Neofen 200mg. Prva dva dana imam poprilično jake bolove i tad popijem po jedan Neofen i meni dosta. Uz to pijem puno čaja pa je podnošljivo. Druge tablete nisam isprobavala jer mi još uvijek ovo pomaže. :)
2016 06 21
Meni je Neofen isto najbolji,jedino njega inače i pijem od tableta
2016 06 21
Meni se plače kad čitam ove postove jer su meni te tablete sve preslabe, ako nemam voltarena ja se mogu ubiti :(
2016 06 21
Meni ništa ne pomaže, samo Analgin drugo ništa.
2016 06 21
Knavon forte. Idu na recept, na žalost, ali ako imaš dobrog doktora...Inače su za bolove u kralježnici i zglobovima. Jedino to, neofen mi pomogne na 2h. I čaj od vrkute, šalica do 2 dnevno 5,6 dana prije no što trebaš dobiti, osjetit ćeš poboljšanje već drugi mjesec- malo, ali ipak treba vremena :)
2016 06 21
Voltaren čepić 0,25. Jedina stvar koja mi malkice pomogne. Tablete ne pijem jer ionako povraćam cijeli prvi dan kad dobijem.
2016 06 21
Ketonal i Voltaren. Bez toga ne bi priživila :,'(
2016 06 21
Ketonal 100ili 150mg.To je jedino sta meni pomaze
2016 06 21
curke, jel ima tko od vas problema s glavoboljama? ja sam osjetljiva pred mengu i glava puca, boli i za vrijeme ovulacije. i pod klimom. i kod promjene vremena.... u subotu su derali klimu u busu, vozila se 8 sati. mislila sam umrijet. i još navečer nagla promjena vremena. jel se može za takve stvari dobit jače tablete? popila sam kroz dan 3 neofena, al mi pomoglo na max 1 sat i onda sve ispočetka..
2016 06 21
Meni Nalgesin L npr pomaze i za M i za glavobolje, decku za migrene isto
2016 06 21
Ja se sjećam kada sam išla u srednju školu, po 4 dana nisam išla na nastavu jer sam imala stravične menstrualne bolove. Doslovno, nisam mogla hodati. To je bilo kukanje, plakanje, previjanje, savijanje. Te patnje su trajale godinama. Od nedavno pijem kontracepciju, bolovi su mi skoro pa neprimjetni, a menstruacija kraća.
2016 06 21
1 2 3