Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Maxi Nova, sezonski posao u Puli/Poreču

Poz Jel tko radio kod njih, kakva su vaša iskustva? I jel se tko od vas prijavio na natječaj, jesu zvali koga? :) Evo i natječaja: Trgovina Maxi Nova NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: PRODAVAČ Grad: PULA / POREČ Plaća : 5000kn Radno vrijeme 8 sati dnevno Smještaj osiguran,trošak puta snosi poslodavac Početak rada ODMAH Obavezno napisati kontakt telefon. Molimo Vas da na e-mail u naslov napišete da se javljate za posao u Puli ili Poreču. Životopis sa slikom i zamolbu poslati na e-mail: [email protected]
2016 07 01
Ko dobije poso nek nam dila stvari hahah
2016 07 01
Plaća je odlična,a smještaj osiguran -odlična prilika za nekog tko ne radi...i ne treba puno birati. :) Kako se ono kaže- probirač,svakome otirač. Ispravite me ako sam pogriješila. 8-)
2016 07 01
Ovo zvuci predobro,ja sam čula sasvim drugu priču od cure koja je tamo radila... no mozda sad su promjenili standarde,nadam se da je tako. 8-)
2016 07 05
:o :o paa kad je ona radila tamo? sta je bilo na kraju?
2016 07 06
> Kristina996: > :o :o paa kad je ona radila tamo? sta je bilo na kraju? ma bilo je to još prošle godine,sad neznam,mozda se ipak nesto promjenilo na bolje, nadam se da jest,ali javite se preko maila pa vidite sta vam kazu ako je zaista takva cifra ,kakvi su uvjeti itd...
2016 07 06
> Ametista: > > Kristina996: > > :o :o paa kad je ona radila tamo? sta je bilo na kraju? > ma bilo je to još prošle godine,sad neznam,mozda se ipak nesto promjenilo na bolje, nadam se da jest,ali javite se preko maila pa vidite sta vam kazu ako je zaista takva cifra ,kakvi su uvjeti itd... sta se nje tiče,ma nista, standard spika, plaća je dosta niža od navedene bila,i nisu joj isplatili,pa nesto po pola,pa trci za drugom polovicom,nakon radnog vremena ostajanje tamo i ciscenje ,naravno to nije nis dodatno plaćeno itd...
2016 07 06
aa svasta, mozda je i sad tako, ko ce ih znat..
2016 07 06
Ja sam pričala sa curama kaj rade i kažu da im je sad predobro :)
2016 07 09
cure OPREZ!! javile su mi se neke u inbox, ugl. ne nasjedajte! nežele dati informacije,nego kao: reci ako zelis radit ili ne! pa da im treba za rad u Medulinu(kraj Pule) a ja radim u Medulinu, a nikad čula da tu ima maxi nova :O naravno nisu joj htjeli reci adresu u Medulinu,nego kao trek ce otvoriti, jutros mi se javila druga cura koja je također trebala doći radit u Medulin, i zamislite, rekli joj neka ih pričeka u Puli na kolodvoru pa ce oni nju odvesti u Novigrad ?? :O dakle neznam ako prodaju ljude, ili sta god rade, ali ovo nije normalno, pazite, i ako vam kazu lokaciju, obavezno ih pitajte adresu,i nemojte reci da dolazite same busom, nego da vas roditelji voze autom.
2016 07 13
> Ametista: > cure OPREZ!! javile su mi se neke u inbox, ugl. ne nasjedajte! nežele dati informacije,nego kao: reci ako zelis radit ili ne! pa da im treba za rad u Medulinu(kraj Pule) a ja radim u Medulinu, a nikad čula da tu ima maxi nova :O naravno nisu joj htjeli reci adresu u Medulinu,nego kao trek ce otvoriti, jutros mi se javila druga cura koja je također trebala doći radit u Medulin, i zamislite, rekli joj neka ih pričeka u Puli na kolodvoru pa ce oni nju odvesti u Novigrad ?? :O dakle neznam ako prodaju ljude, ili sta god rade, ali ovo nije normalno, pazite, i ako vam kazu lokaciju, obavezno ih pitajte adresu,i nemojte reci da dolazite same busom, nego da vas roditelji voze autom. :o :o aa sva sreca da ja i ova jedna cura nismo otisle, da dodemo radit u Medulin, a tamo uopce nema te trgovine tj. nije jos otvorena.. i tog njihovog oglasa uopce nema na stranicama HZZZ-o ili mojposao.net, ima samo na fejsu kolko sam ja uspila vidit
2016 07 13
eto, to je skroz neozbiljno od njih, a koja im je stvarna namjera,ja neznam,čak sam mislila mozda je to neka xy osoba stavila oglas i predstavila se kao maxi nova firma,iz nekog razloga trebaju im mlađe cure, a za što točno....ostaje misterija.. :/
2016 07 14
> Ametista: > eto, to je skroz neozbiljno od njih, a koja im je stvarna namjera,ja neznam,čak sam mislila mozda je to neka xy osoba stavila oglas i predstavila se kao maxi nova firma,iz nekog razloga trebaju im mlađe cure, a za što točno....ostaje misterija.. :/ daa, ko znaa, al oglas je na njihovoj stranici na fejsu ( eo sad traze prodavace i za Medulin,Novigrad,Rovinj i Umag)
2016 07 19
> Ametista: > cure OPREZ!! javile su mi se neke u inbox, ugl. ne nasjedajte! nežele dati informacije,nego kao: reci ako zelis radit ili ne! pa da im treba za rad u Medulinu(kraj Pule) a ja radim u Medulinu, a nikad čula da tu ima maxi nova :O naravno nisu joj htjeli reci adresu u Medulinu,nego kao trek ce otvoriti, jutros mi se javila druga cura koja je također trebala doći radit u Medulin, i zamislite, rekli joj neka ih pričeka u Puli na kolodvoru pa ce oni nju odvesti u Novigrad ?? :O dakle neznam ako prodaju ljude, ili sta god rade, ali ovo nije normalno, pazite, i ako vam kazu lokaciju, obavezno ih pitajte adresu,i nemojte reci da dolazite same busom, nego da vas roditelji voze autom. Stvarno pricate gluposti. Ja sam ovdje vec mjesec dana, a ziva sam i zdrava. Dosla sam na isti taj nacin, stigla sam u Pulu na kolodvor, pokupili su me i sada radim u Medulinu. Ajde nemojte takve gluposti sirit jer stvarno nema potrebe za time. Trgovina je stara godinu dana pa vjerojatno iz tog razloga nisi cula za nju, a smjestena je na adresi Sad 126 pored restorana Adriatik. Nikakva prodaja ljudi nije u pitanju samo si dramu bezveze napravila. Do Pule se treba stici jer cura koja je odgovorna za novozaposlene zivi ovdje i dalje ih sama vozi, s time da ona pokrije troskove prijevoza tj busne karte. Maxi Nova je provjeren i siguran ducan te stoga cure se slobodno mozete prijaviti jer ja ovdje uzivam i ne mislim otici do 10mj.
2017 07 12