Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Blokirani članovi

Molim dugogodišnje korisnice da mi pojasne koji su sve razlozi blokiranja? Naišla sam ba super ormar, 222 pozitivnih, nema slika s neta, a član blokiran? Koliko sam shvatila, razlog blokade je uglavnom prevara i preprodaja, ali kod ovog člana mi se ne čini da se radi o nečemu od ovo dvoje.
2016 07 02
O kojoj korisnici se radi? Stavi link profila.
2016 07 02
Lažno tagiranje....
2016 07 02
da,lažno je tagirala,.
2016 07 02
zara forever </3
2016 07 02
Sta je to razlog za blok?vjerojatno neki kratki?prosvjetlite me??
2016 07 02
Đizus, pa onda bi na krpicama ostalo 5 korisnica. Ili opet ide nekima blok nekima blagoslov da rade što hoće?!
2016 07 02
😀😀😀 Sad kužim! Nisam ulazila u artikle, osim tog prvog što me privukao! Ja mislila cura kupuje isključivo u Zari, a ono uopće u dosta slučajeva nisu Zara stvari.
2016 07 02
> MilaElena: > 😀😀😀 Sad kužim! Nisam ulazila u artikle, osim tog prvog što me privukao! Ja mislila cura kupuje isključivo u Zari, a ono uopće u dosta slučajeva nisu Zara stvari. dobro da nisi kao i ja osla kupit zarinu suknju a došla žnj suknja, pa sam dobila jos odgovor ,sto niste pitala dali je zarina,a naslov je vristao i tagovi od zare... da ne kazem kako je i cifra bila zarina
2016 07 02
Žena je lijepo napisala Zara čizmice u naslovu, a Zara like čizmice u opisu. Moramo sve čitatai, zar ne?! :D
2016 07 02
Mrzim izraz "Zara like"! I bilo što like! Nisam poletjela ništa kupiti, ali zato sam jučer poštom dobila Zarinu haljinu koju mi je žena poslala da probam, pa da platim ako mi odgovara, a vratim ako ne! To nisam naravavno, ja tražila, nego je bio njen prijedlog, ako sam ja bila spremna platiti unaprijed. Ima i takvih ljudi još uvijek!
2016 07 02
aaaaaaaaaaa, ne možete mrziti Zaralajk. Zaralajk je praktički moto Mojih krpica :-)
2016 07 02
> mirnaz: > aaaaaaaaaaa, ne možete mrziti Zaralajk. Zaralajk je praktički moto Mojih krpica :-) Da, da! Skužila sam! Riječ "Zara" prodaje sve! Nova sam, učim pomalo! 🤓🤓🤓🤓
2016 07 02
A koliko traje blokada? Jel to trajno? Vidi mene, kao da namjeravam biti blokirana, pa da znam! 😂😂😂😂😅
2016 07 02
I još 1 zadnje pitanje o blokiranima! Naišla sam na profile u kojima otvoreno piše kako su blokirani s nekim drugim profilom i stave link, pa eto tamo vidite povratne, čak i artikle! WTF????? Zar se takav profil ne bi trebao odmah blokirati ponovno? Zar nije poanta blokirati prodavača/kupca, a ne samo profil?
2016 07 02
1 2 3 4 Sljedeći