Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Nespresso kapsule

Dobila sam na poklon aparat za pripremu Nespresso kave,zanima me da li tko od vas ga ima i gdje kupuje punjenje,jer je različito od dolce gusto.Vidim da ima preko e-bay ,pokušat ču tako ako nema kod nas.Ima li možda kod nas kupiti od koje druge firme punjenje koje odgovara njihovoj kapsuli???:)))
2016 08 25
ima kod nas,ali su meni osobno skupe.zan biti u šparu na akciji često. najbolje preko ebaya ili sl naručiti
2016 08 25
Vidjela sam u Mulleru (konkretno na trgu u Zg, ali vjerojatno ima i u drugima), neka druga marka je u pitanju, ali piše na naljepnici da su kapsule pogodne i za nespresso aparate :)
2016 08 25
Elipso
2016 08 25
E ima na njuskalu tip prodaje talijansku kavu razlicitih vrsta i jacina,100 komada 200 kn,ja sam kupila od njega i odlicna je kava (evo i sad ju pijem) ;)
2016 08 25
montenegro imaš link možda?
2016 08 26
> jadrok: > montenegro imaš link možda? evo bas sam trazila i nema linka,mozda mu je samo istekao oglas,treba pratiti par dana ja sam kupila prije mj dana kapsuje i opet bi trebala,nadam se da ce se pojaviti
2016 08 26
Ok fala svima:))
2016 08 26
Ja dobila za ročkas Ness dolce gusto. Ima li netko od vas možda kodove s kutije viška? Fali mi još par da naručim šalice, a do 1.9. samo vrijede ;) Hvala
2016 08 27