Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razmjena sadnica i ukrasnog bilja? Želi li tko?

Cure moje, ne znam ima li tema na forumu za razmjenu/kupnju/prodaju sadnica, ukrasnog bilja i slično... Evo ja mogu ponuditi sadnice lovora, u zamjenu za neko drugo ukrasno bilje ili ukusno bilje :)
2016 09 20
Ja prodajem ili mjenjam sadnice lijeske za sadnice nekog drugog voca
2016 09 20
hvala Nina sta si se pridruzila temi, ajmo dalje :)
2016 09 20
ja imam 10 sadnica višnje ... ali su u Lici... to je mission impossible .... trebala bih ići po njih, slati ih iz Gs ili iz Zg, čekati na Tvoj lovor pa ga nositi u Liku i tamo saditi... ... svaki sam put na ljetovanju pokušavala iskopati i presaditi si lovor u Lici, ali mi nikad nije uspjelo. Naprosto sadnica nije preživjela ličku zimu... Dobra ideja labamba :)
2016 09 20
imam/nudim: sadnice - vrkuta - menta piperita - gavez reznice - pelin gorki - ružmarin sjeme - blijeli sljez - digitalis (naprstak) - gospina trava tražim: - pustinska ruža isključivo žuta i crvena (sadnice) - noćne frajle bijele i crvene (sjeme) Količine ponuđenog ograničene, nadopunit ću popise kad detaljnije prozujim po zalihama. jedino mente imam poprilično ... nju poklanjam ako dođete po nju. :D
2016 09 20
> KontesaNeraZG: > ... svaki sam put na ljetovanju pokušavala iskopati i presaditi si lovor u Lici, ali mi nikad nije uspjelo. Naprosto sadnica nije preživjela ličku zimu... Ukorijeni reznicu, ne trebaš iskopavati sadnicu ... lovor ide i iz reznice bez većih problema.
2016 09 20
hvala Nomadice ... reznicu stavim u vodu ili direktno u teglu sa zemljim?
2016 09 20
odlična ideja..svaka čast :")
2016 09 20
Tema je super, ja imam puno trajnica ,imam pustinjsku ružu, samo roza, također dosta imam pogotovo ruže, u jesen režem ružu, kad od cvate, dva lista u zemlju da lista pod plastičnu flašu, i sve mi se primi, imam ruže, stare preko 30, g.i više... ako ima neko grm ukrasni koji cvate roza crveni, naravno u vrt mi treba do metar visine.
2016 09 20
Prekrasno!!! Cure super savjeti i tako mi je drago da je tema zaživjela
2016 09 20
Super tema i informacije. Prenjet cu ih muzu hehehe on je zaduzen za cvijece i voce za razliku sta mu u maslinik ne dam pric bez mog prisustva x-) Btw jel netko ima sadnice zizula a blizu je splita?
2016 09 20
Nisam znala to za med, super informacija, svakako ću isprobati čim zatreba jer mi u Zg stanu ne rastu ni vrba ni kupina :')
2016 09 20
uvijek <3
2016 09 20
> NomadOrganic: > Nisam znala to za med, super informacija, svakako ću isprobati čim zatreba jer mi u Zg stanu ne rastu ni vrba ni kupina :') Provjereno na ribizlima i kupinama ;)
2016 09 20
@kukyst kad nades tu zizulu javi :)
2016 09 20
1 2 3 4 5