Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Sto poklonit za rođendan?? :O

Pozz curke imam mali problemcic dečko mi ima 11.10 rođendan, ja imam 6.10 a 23.10 nam je 2 godine.. Neznam sta bi mu kupila :( nemam baš novaca za skupe stvari,na birou sam i ne radim on je zaposlen,skupa živimo.. I znam da će on meni nešto skupo kupit ja sam rekla da ne kupuje jer mi bude bed, jer ja njemu nemogu kupit :( pa ako može pomoć malo sta bi bilo oke do 100 kn kupit
2016 09 26
Pripremi mu večeru, ispeci omiljeni kolač i slično. Možda će mu to biti veća radost i oduševljenje nego neki poklon. Sretan rođendan i čestitke na godišnjici :")
2016 09 26
> Eisen77: > Pripremi mu večeru, ispeci omiljeni kolač i slično. > Možda će mu to biti veća radost i oduševljenje nego neki poklon. > Sretan rođendan i čestitke na godišnjici :") Hvala puno :) Dobar prijedlog razmislit ću :) Al ipak bi mu us to neato kupila
2016 09 26
pogledaj na onim ponudama dana,crnom jaju i tim sličnima...imali su karting u Arena centru...bilo je 3 karting vožnje (3 x 10 min) oko 150kn.milsim da to niti jedan dečko ne bi odbio....
2016 09 26
Kolko nas je vaga :)
2016 09 26
23.10 i moja godišnjica ;) a rođendan mi je koji dan poslije. Kaže dragi neki dan kako mora registrirat auto, i još napomene: "joooj, još i tvoj rođendan, i godišnjica" :') Listopad nam je krcat :D. Za godišnjicu mu napravi večeru ili kolačić, a za rođoš se nađe svašta po centrima, duks/trenđa/parfem/ili nešto originalnije od prijašnjih prijedloga ;).
2016 09 26
A uvijek mozes i organizirati neki izlet u prirodu i sastaviti mali piknik, pogotovo ako ste outdoorsi tip para (;
2016 09 26
1. Poklon paket- cigara (imaš ih po 10kn kom), boca vina ili craft piva (što voli) 40kn + 2 čaše, nešto od kozmetike (Bio Baza ima mušku kolekciju za brijanje), tamna čokolada... i dođe oko 100kn sve zajedno. :) 2. Kupi mu neku igru na Steamu ako to voli. 3. Daj otisnuti nešto na majicu- ima tisak po 25kn (uključuje majicu). 4. Voli sastavljati stavri? Kupi mu maketu neku.... Imaš u Mulleru ispod 100kn. Pomoglo bi da si ga malo opisala. :D
2016 09 26
Personalizirani jastuk? :) https://www.facebook.com/demay.design?fref=ts Ne znam jel takav tip, ali ako nije tip za jastuk s vašom slikom, možda da mu staviš neki motiv koji voli, najdraži bend, ljubimac, kajaznam :D
2016 09 26
> ComeStai: > 3. Daj otisnuti nešto na majicu- ima tisak po 25kn (uključuje majicu). Gdje toga ima? Može malo informacija :)
2016 09 26
> SaraKedavra: > > ComeStai: > > 3. Daj otisnuti nešto na majicu- ima tisak po 25kn (uključuje majicu). > Gdje toga ima? Može malo informacija :) https://www.facebook.com/MEDIAgrupa/ tu smo ih radili :)
2016 09 26
Hvala puno, ovo odmah spremam, božić je brzo :")
2016 09 26
Np :) Bile su na akciji, ali i ovako nisu visoke cijene. :) I stalno nešto imaju na popustu. Pitaj samo za dimenzije majica. Meni je trebala 2 broja veća ženska nego inače nosim. Kraće su, samo zato, pamuk je super. :) Muške mi se čini da su ok veličine.
2016 09 26
Pozz cure hvala vam :) Evo stalmo priča kako su mu lijepe tenksice crvene iz New yorkera mislim Al su oko 300 kn :( Ako bi pomogle da si izaberete nešto sa mog progila cijene smanjim do pola ako treba samo da nekako skupim e kunice..tijekom dana objavim još stvari..čak ću zrtvovat svoju odjeću samo da njemu kupim..pa ako bi mi netko pomogao. A ako ne ništa onda. :( :)
2016 09 30
nama je isto godišnjica 23.10. :D haha a rođendan bio krajem 9. :D pošto nisam bila baš pri lovi, uzela sam mu pidžamu u Lidlu (pamučna, lipa) i napravit ću mu kolač + baloni (obavezni dodatak svakom slavlju haha) .. ove ideje sa majicom su mi super, mi recimo volimo slagalice, a u mulleru stvarno ima brdo izbora :D sjeti se nečega što voli i želi ili ima neke stvari koje baš treba, a nikako da ih kupi...(pidžama, čarape, slušalice, labelo il krema za ruke.. )
2016 10 13
1 2 Sljedeći