Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

AH, TA PUNICA

Bila sa jučer u gradu i slatko me nasmijao natpis pri ulasku u kružni tok, kaže - VOZI PRISTOJNO KAO DA VOZIŠ PUNICU- :D pa zar su te punice i svekrve starno babaroge ili su to samo puste priče? zanimaju me vaša iskustva sa njima i dali ima razlike između svekrve i punice?
2016 10 03
Moje 16-to godišnje iskustvo sa svekrvom je super, nemam zamjerki.... :)
2016 10 03
moje nažalost više nema al bila mi je dobra i uvjek je bila na mojoj strani 8-)
2016 10 03
Moja svekriva, kako je ja volim zvati, za 10+. Kad je trebaš - je tu, kad ne trebaš - nema je. :")
2016 10 03
Moja svekrva je bila O.K.
2016 10 03
meni se čini da su punice bolje, dobre su prema zetu da im bude bolji kćeri a sekrva dobiva suparnicu i to joj nije po guštu, pogotovo ako su skupa u kuhinji, to nikako ne ide, sreća pa danas žive svi odvojeno, nije to ko nekada
2016 10 03
> kanirpe: > Moja svekriva, kako je ja volim zvati, za 10+. > Kad je trebaš - je tu, kad ne trebaš - nema je. > :") isto :) baš se pitam kakva ću ja biti :/
2016 10 03
Moja svekrva je najbolja na svijetu! Ne miješa se, ne petlja, ne prigovara, fina, umjerena, pristojna, uredna, svekrva za poželjeti! Ali....samo je jedna takva!!
2016 10 04
Moja svekrva je meni moja druga mama i najbolja prijateljica :) bolju pozeljet nisam mogla.
2016 10 04
ma bogme ste sretnice 8-)
2016 10 04
ma da nisu to stvarno samo priče i vicevi :D :D :D
2016 10 04
> SonjaSpoljaric: > meni se čini da su punice bolje, dobre su prema zetu da im bude bolji kćeri > a sekrva dobiva suparnicu i to joj nije po guštu, pogotovo ako su skupa u > kuhinji, to nikako ne ide, sreća pa danas žive svi odvojeno, nije to ko nekada Potpisujem ovo! :D :D :D
2016 10 05
da, ako je posesivna mama ta će biti jako nesretna ako je brak uspio, mama pak sina jedinca isto je nesretna jer je njeno dijete uzela druga 8-)
2016 10 05
Moja je zakoon :) udala sam se mlada nisam znala ni jaje ispeci, sve je radila za nas dok se nisam naucila sama i nikad se u nista ne mjesa. Ako nesto i kaze prije ce biti za mene nego za njega :D
2016 10 07
mojoj susjedi nije često dolazila sekrva u posjet ali kad bi došla i slučajno joj vidila robu koja se suši samo bi rekla - bijelo al nije dovoljno bijelo -
2016 10 07
1 2