Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

LOT, što taj naslov označava?

Ovako, koliko sam upućena, riječ lot podrazumijeva skupinu artikala koja se prodaje za cijenu navedenu za ukupni broj artikala. Recimo, slika 3 majice, cijena 60 kn. A ne kad klikneš na sliku, ispada da je svaka majica 6o kn zasebno. Ide mi u biti na živce, jer gubim vrijeme klikanjem na sliku, a tražila sam lot. Što mislite o tome? Možda je tema već i otvorena, ako jest, ispričavam se.
2016 10 20
Sve sto kazes je istina...a ovaj drugi nacin je zabranjen na MK
2016 10 20
U pravu si! Mislim da znaju, ali navlače kupce s manjom cijenom.
2016 10 20
Ma ja sam čak počela vjerovati da to nije navlakuša nego tuke stvarno ne razumiju pojam lota.
2016 10 21
kada to vidiš, uredno prijavi.. trebala bi negdje biti i ta tema, jer već postoje "prijava lažnih tagova" i "slike s weba"
2016 10 21
I ja sam u par navrata pomislila da se ne zna sto je lot 😅😅
2016 10 21
Doduše, što se tiče slika s weba, i ja sam ih na početku krpičarenja stavila, uz slike predmeta slillkanih kod kuće. Biga, tak su se lepše vidjele na slikama sa weba 😂😂
2016 10 21
i ja sam na naslovnoj, ali su obrisali te artikle i poslali opomenu.. sada pazim da budu 3.,4. o:)
2016 10 21
Šta jes, jes. Meni samo obrisali, ma gdje su mi nestale sliiiikeeee...onda kasnije čitam, tuka, i skužim da se ne smije 😇
2016 10 21
Mislim da bi bilo zgodno da kupac sam složi svoj lot.. :")
2016 10 21
Prave se blesave i navlace, zna se sto je lot i da se jedna cijena odnosi na to. ]:(
2016 10 21
Bravo 👍☺ I ja sam naletila nekoliko puta bas na to..lot,kad otvoris cijena za jednu stvar. A mislim da ipak tako samo navlace.
2016 10 21
> Vikili: > Mislim da bi bilo zgodno da kupac sam složi svoj lot.. :") Mislim da se to može u svakog prodavača, jer meni da neko uzme samo dvije stvari odmah bih redala popuste. A ti LOT s cijenom jednog predmeta me ne navlače baš :') jer otvorim u očekivanju da ću dobit suknju i majicu za 50 kn, a kad vidim 100 - samo zatvorim oglas
2016 10 21
> Aprilia125: > Bravo 👍☺ > I ja sam naletila nekoliko puta bas na to..lot,kad otvoris cijena za jednu stvar. > A mislim da ipak tako samo navlace. Navlakuše..ništa drugo.. Lot= skup, al ne znamo svi, ili se prave da ne znaju.
2016 10 24
Znaju svi sto je lot samo se prave blesavi. Doduse, imam nekoliko lotova i znala sam navesti cijenu pojedinog artikla u opisu ako bi netko kupio van lota, ali uvijek je naznacena cijena bila cijena lota. odnedavno odbijam vaditi stvari iz lota , prevelika gnjavaza , cijene su povoljne pa ili sve ili nista
2016 10 26
1 2