Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Prodaja knjiga

Tražim očuvanu knjigu D. Miloš: Bijeli klaun U zamjenu nudim P. Coelho.jedanaest minuta
2016 11 02
Gledam slike, u inbox neću ispitivati za slike i cijene. Nemam za to vremena. :P :D
2016 11 04
Gillian Flynn; - Gone girl Knjiga je na engleskom, prodaja je 40kn a može i zamjena za instrumentarij smrtnika od cassandre clare ili neku drugu knjigu na engleskom(samo da nije krimić)
2016 11 05
Meni slike stvarno ništa ne znače u ovom slučaju , ne bih ih tražila ni u inbox , za kupnju knjige je valjda važan autor i naslov (ne vidim ni kako bi slika knjige govorila o njenom sadržaju, kako neko reče :o), možda u slučaju da je želim pokloniti pa da vidim ima li oštećenja, inače...... Ali ti, Come, samo uživaj u slikama , nemam ja ništa protiv :P
2016 11 06
> gitadevi: > Meni slike stvarno ništa ne znače u ovom slučaju , ne bih ih tražila ni u inbox , za kupnju knjige je valjda važan autor i naslov (ne vidim ni kako bi slika knjige govorila o njenom sadržaju, kako neko reče :o), možda u slučaju da je želim pokloniti pa da vidim ima li oštećenja, inače...... > Ali ti, Come, samo uživaj u slikama , nemam ja ništa protiv :P Postoje izdanja koja želim i ona koja ne želim, neki prijevodi su mi ok, neki nisu, stanje knjige itd. Samo neki od razloga zašto su mi slike ok. :) Poštedim sebe i prodavača suvišnih pitanja :) Neću dalje komentirati da curama ne ubijem temu prodaje. :D
2016 11 07
Ma hajde, ionako ne ide baš, vidim da se stalno isti naslovi ponavljaju :D :P Mora malo čovjek čavrljati da se vidi kako se misli. A i ne mogu kavicu piti bez ćaskanja. ovo su mi omiljene teme - nitko prevaren, nitko se ne prijeti, nitko se ne brani lažući, nitko ne vrijeđa i nije uvrijeđen. Sa fotkama ili bez ionako ću stalno navraćati na temu :")
2016 11 07
Ako će netko prodavati Male žene, neka se javi. Može i na engleskom. Eto, da napišem nešto konstruktivno. :D
2016 11 07
> sanjaurban: > Ja prodajem > "Šuplji grad" > bez slike javljam da sam prodala Šuplji grad bez slike pa da znate o:)
2016 11 15
Tražim francusku gramatiku Le bon usage ako ima netko možda :)
2016 11 16
Hit naslovi knjiga kod mene, cijene 20 kn/kom! Sve info porukom!
2016 11 18
Sanjaurban - :D :D :D
2016 11 20
Prodajem Wendy Lower - Hitlerove furije. Profil, 2014. Meki uvez. NOVO. 50 kn.
2016 11 22
Prodajem knjige od A.Christie- ,Iskričavi cijanid, Leš u biblioteci J.Matko. dragulji i strasti tvrdi uvez šaljive narodne pripovjetke i guliverova putovanja Sherwood Anderson Crni smijeh Zvonimir Majdak Vođa navale DBC Pierre Vernon Bog Little Fischer Stranputice ljubavi Ako treba slike posaljem
2016 11 23
Prodajem: Knjiga dostupna svima: Dan Wells - Gospodin monstrum, Ne želim te ubiti - svaka 15 kn Paul Finch - Grabežljivci - 15 kn Knjige iz novina, Večernji list, Jutarnji list, 24 sata: Friedrich Schiller - Razbojnici - 10 kn Tina Fras i Boris Rasheta - Mjesec boje krvi - 10 kn Geografski atlas Hrvatske - 20 kn Michael Bockemühl - Rembrandt - 10 kn Biblija očima velikih slikara 2 - stari zavjet - petoknjižje 2. dio - 10 kn 1001 noć - Ljubavna i erotska lirika - par listova je na dnu malo poderano, no to ne utječe na čitanje - 10 kn John Locke - Pismo o toleranciji - 10 kn Louise Rennison - Dnevnik presmiješne tinejdžerice - ima neku crticu na listovima, ali to ništa ne utječe na čitanje - 10 kn Daniel Glattauer - Dobar protiv sjeverca - 10 kn U cijene nije uračunata poštarina. Knjige su u super stanju, osim ako drugačije nije navedeno. Slanje poštom/tiskom ili primopredaja u Zagrebu.
2016 11 26
Prodajem: Knjige su nove, neke nikada čitane a neke samo jednom. Starman David Bowie biografija - Paul Trynka, Menart - 100 kn plus poštarina Darovita - Nikita Lalwani - 60 kn plus poštarina Trinaesta priča - Diane Setterfield, Algoritam - 15 kn Protiv sjevernog vjetra - Daniel Glattauer, Znanje - 20 kn Ljubavnica Rima - Kate Quinn, Znanje - 20 kn Moskovska pravila - Daniel Silva, Znanje - 20 kn Ljubav mog života - Louise Doulas, Znanje - 20 kn Zaljubljena Peonija - Lisa See, Ljevak - 20 kn Piratske širine - Michael Crichton, Algoritam - 20 kn Krv i čokolada - Annette Curtis Klause, Znanje - 20 kn Sjena anđela - Cynthia Hand, Znanje - 25 kn Pisma iz Afganistana - Branko Golubović - 25 kn Pohlepa - J.R. Ward, Znanje - 25 kn U krevetu s Cristianom - Nives Celzijus - 25 kn Samo nevolje - Rachel Gibson, Znanje - 25 kn Gola istina - Nives Celzijus - 30 kn
2016 11 30
Prethodni 1 2 3 4 5 6 ... 32 Sljedeći