Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ne dolaze li poruke opet ili?

U zadnjih par dana javim se razlicitim korisnicama za artikle ali nijedna se ne javlja a uredno se prijavljuju, ne znam dali opet ne dolaze poruke ili se samo ignoriraju upiti 😯😐
2016 10 31
Meni dolaze! Mislim da je problem u korisnicama! Osim ako ti je pun inbox tvog maila?
2016 10 31
Dolaze mi....:)
2016 10 31
I meni isto, vec treca osoba mi ne odgovara na poruke.. Možemo se probati javiti jedna drugoj da vidimo jel sve u redu s porukama?
2016 11 01
> ekonomistica17: > U zadnjih par dana javim se razlicitim korisnicama za artikle ali nijedna se ne javlja a uredno se prijavljuju, ne znam dali opet ne dolaze poruke ili se samo ignoriraju upiti 😯😐 Posalji mi poruku ja cu tebi isto pa cemo provjeriti :)
2016 11 01
Evo ja sam vam objema poslala poruke!
2016 11 01
Hvala! meni stigla, znaci inbox radi dobro!
2016 11 01
> MilaElena: > Evo ja sam vam objema poslala poruke! I meni je stiglaa :) :)
2016 11 01
Da, izgleda neke ne odgovaraju!
2016 11 01
Da izgleda da cure ne odgovaraju, poslala sam upit prije dva dana, cura je bila ulogirana i ništa, čudno
2016 11 01
Ja isto od 4 upita nisam dobila nijedan odgovor, a bile su tu odmah nakon poslane poruke :/
2016 11 03
Jutros sam preko mobitela poslala poruku, nije ju dobila. Ponovno sam poslala poruku, ali ulogirala sam prek kompa i BINGO poruka pročitana... baksuz krpice, ne mojekrpice x-)
2016 11 07
Ne kužim.... pa je li toliki problem odgovoriti kratko na poruku.... u kojoj god ulozi da se nađeš.... ili se slomiš šaljući slike, dodatne informacije Itd. I onda muk.... napisi brate mili, "hvala odustajem" i svi sretni zadovoljni.... a još su mi bolje ove koje ni na upit ne odgovaraju 😳 Pa zar Nije u interesu imati potencijalnog kupca i zadržati ga? Možda ipak da ostanemo u uvjerenju da poruke ne stižu 😊😂😬
2016 11 09
je nažalost neke krpičarke ne znaju ni za minimum pristojnosti.. :'(
2016 11 12
Ima tu svega, meni se recimo desilo da sam pitala za jedne traperice koje sam oduvijek tražila i nađem ih ovdje, po slici je izgledalo da bi mi skroz odgovarale, rekla sam korisnici da najvjerojatnije uzimam, njoj je kao bilo drago, onda sam naknado pitala samo da mi još izmjeri cijelu dužinu hlača samo da znam da će mi odgovarati dužina jer sam visoka i ne volim da su mi kratke, tu sam dobila ignore i više mi se nije javila. Često je tu na krpicama, hlače su i dan danas u prodaji. A poslala sam i dva upita prije par dana i nisam dobila nijedan odgovor, tako da ima nas dosta s tim problemima očito.
2016 11 15
1 2