Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Doček 2017.

Drage cure, gdje slavite novu? Svake godine ista priča, ništa isplanirano i sama muka, svi dignu cijene za bilo kakvo noćenje, društvo bi svako na svoju stranu, najradije bih se tu večer zamotala u deku i film, al mislim da će mi bit žao znate li za neki dobar event, organizirani doček s veselom atmosferom? u zagrebu ili okolici? :")
2016 11 03
Vidiš, vidiš, već je vrijeme kad bi se trebalo početi razmišljati kuda i kamo.... evo za veća društva ... imamo praznu kuću u Lici s 4 sobe u kojima može spavati 10 osoba, svi povrh toga su besplatni ... + kupaonica .... to je na katu... Prizemlje ima kuhinju, boravak, kupaonu + veliku sobu s 5 stolova i stolicama dugu 10 m + 5m za organizirati veću feštu... Ako ima zainteresiranih neka se jave...
2016 11 03
Ja redovno bojkotiram nove godine i nisam slavila vec 4 5 god i ne planiram ove :) inace ne pijem a mrzim kad si ljudi daju ovako povoda da se napiju jos vvise nego inace...
2016 11 03
moja ekipa i ja svake godine idemo na neko putovanje, pošto budu dosta povoljne ponude, ove godine je an redu amsterdam. :)
2016 11 20
na redu*
2016 11 20
> Saruman: > moja ekipa i ja svake godine idemo na neko putovanje, pošto budu dosta povoljne ponude, ove godine je an redu amsterdam. :) Gdje nalaziš ponude : ) ?
2016 12 02