Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Dal se treba svaki dan za dečka šminkati??

Pozz svima, imam dečka 2 godine on ima 20 ja 22 godine, prije godinu dana se preselio kod mene radi posla,jer mu je bliže.. Živimo sa mojom starcima oni su dolje a mi na katu,.. Dal se trebam svaki dan sredivati i šminkati? Ili mogu imat masnu kosu svezanu u rep i bez šminke da se vide priatici,i kako se oblačiti? Trenirke ili? U zadnje vrijeme nisam se puno sredivala. Pa sam skuzila da me manje gleda, i govori da sam lijepa.. Ne izlazimo nigdje jer tek polaže vozačku pa nemamo kako ic. Pomoć može?
2016 11 04
Ako ste tako dugo skupa vjerujem da nije s tobom samo radi izgleda nego radi karaktera.. ne moras se stalno sređivati, niko nije uvijek sređen i to je sve normalno.
2016 11 04
Lastane pomagaj
2016 11 04
Kako i zasto je vazno da li bacam kosu na lijevu ili desnu stranu x-) Ako te voli nema veze ni da ti je gnijezdo na glavi..ili krmelj u oku...naravno do higijene treba drzati...samo zelim reci..da budes ono sto jesi.. Neces se sa stiklama nasetavati dok kuhas i full make up-om..
2016 11 04
> Brdosuza: > Kako i zasto je vazno da li bacam kosu na lijevu ili desnu stranu x-) > Ako te voli nema veze ni da ti je gnijezdo na glavi..ili krmelj u oku...naravno do higijene treba drzati...samo zelim reci..da budes ono sto jesi.. > Neces se sa stiklama nasetavati dok kuhas i full make up-om.. Potpisujem svako slovo!
2016 11 04
zašto bi se zapustila, uvjek je ljepše biti sređen, mlada si,
2016 11 04
> SonjaSpoljaric: > zašto bi se zapustila, uvjek je ljepše biti sređen, mlada si, Nece se cura zapustiti Boze moj...ali nece ni od 0-24 biti uredena po doma...jer decko ne daje komplimente. Znaci nakon sto se istusira..teba iz wc-a izici kao da ide u zivot..
2016 11 04
> SonjaSpoljaric: > zašto bi se zapustila, uvjek je ljepše biti sređen, mlada si, Netreba se zapustiti, daleko od toga.. higijena mora postojat! Središ se kada ti to želiš, a njoj se očito neda non stop bit našminkana top obučena kao ni meni Ali rano jutro na subotu ili nedjelju kad ti je sminkanje zadnje i jedini dani kada možeš bit u trenirci bez neudobnih hlača, remena, suknji i svega toga, ne pada mi napamet jurit sminkat se i oblačit uske sexy traperice da bi on imao sta gledat.. NO!
2016 11 04
Bozeeee 😄😄😄 ako je ljubav iskrena....onda i nekako je prirodno da ste opušteni jedno pored drugog-nema ljepše nego kad ste doma ti i on i nemate sta raditi nego ljencarite u trenerkama za po kući ili u pidjamama na kauču i gledate televiziju 😍😍😍 jooooj to ti nije ništa draga moja......ljudi koji žive puno godina skupa, ili su u braku dugo godina...rade i gore stvari kad su izmedju cetri zida sami 😂😂😂 ali sve ti je to normalno👍 Moj muž naprimjer uvijek ide na vc ujutro kad se ja sminkam, a ja kad gledamo tv uvijek kopam nos ako mi se kopa 😂😂😂
2016 11 04
Moja iskustva su Koji muškarac još voli šminku i pretjerano sređivanje?
2016 11 04
> fensi3322: > Moja iskustva su > Koji muškarac još voli šminku i pretjerano sređivanje? I to isto... meni par puta decko skrivao sminku po kuci da se ne sminkam :') :')
2016 11 04
> Manuelakosmk: > > fensi3322: > > Moja iskustva su > > Koji muškarac još voli šminku i pretjerano sređivanje? > I to isto... meni par puta decko skrivao sminku po kuci da se ne sminkam :') :') Pa moj isto mrzi kad se našminkam i niko ne voli kad se našminkam,svi kažu da sam deset puta ljepša bez nje,dzabe ja se volim tj obožavam šminkat ,ali sada to rijetko radim..jedino kad idem nekuda onda se našminkam :) lice mi se preporodilo ,čisto ko bebina guza hehe
2016 11 04
Svakako se trebas sredivat i bit tip-top za svoju svinjsku polovicu. Predlazem da se svako jutro ustanes prije njega, nasminkas i namirisis ko ruzica da mu budes besprijekorna. I nikako ne furat trenirke, tajice i sl.ugodnu odjecu.. predlazem samostojke, minjak i korzet...moze i satenske rukavice. x-) mrrrrnjauuuuu...
2016 11 04
i obavezno oko vrata jednu od -ezrizlo - ogrlicu :') o:)
2016 11 04
A curo moja pa jel se ti sređuješ za sebe jer ti to želiš ili radi drugih ljudi ...?
2016 11 04
1 2 3 4 Sljedeći