Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

LUNA mini by FOREO

pozdrav, je li itko probao? dojmovi? cijena? trenutno je neka ponuda u dm-u s popustom..al nigdje ne mogu nać koja je cijena
2016 11 06
750kn, s popustom 562kn
2016 11 06
Odusevljena sam svojom lunom mini. Odusevljena. Luna foreo ima vise brzina i po bojama su je raspodijelili na tipove koze. Luna mini je univerzalna po tom pitanju, boju biras po gustu. Obje dolaze s punjacem garancijom etc. Ona majusna play se ne puni i kazu da izdrzi do 300ciscenja nakon cega ju mos bacit. Posve neisplativo. Isplati se svaka kuna ulozena. Ja svoju vozam ima mjesec dana. Divota jedna.
2016 11 06
da! sister pazarila prekjucer sebi istu, mini lunu u dm s tim popustom. moja je rozNa, njena ciklama boje. doduse, imamo i klasicnu lunu, za superosjetljivu kozu, bijele boje. nedobog da prifali, jelte :') s clinique pjenom i mlijekom za umivanje ju koristim i nemrem sebi doci kak je to dobra stvar. imam jako osjetljivu i suhu kozu. koja nije izreagirala nimalo. dapace, procvala. ja sam zapravo jos u cudu da sam naletila na tak dobru stvar. tu plej zanemari odmah. nema smisla. svidjet ce ti se, a punit ju nemos. i majusna je. jedinica i dvojka su neznatno razlicite u velicini. jedinica ima vise brzina i po bojama su namijenjene razl tipovima koze. meni duja zakon. ima dve brzine, radi posao ko zvijer. i do pred par dana je kostala oko 1100kn a jedinica 1300tinjak. ovo je djaba u dm sada.
2016 11 07
uuuuu predobro :D
2016 11 07
i hvala puno na info :)
2016 11 07
javi dojmove <3
2016 11 07
Dokad traje popust u dm? Isplati li se Luna za problematičnu kožu s prištićima?
2016 11 07
do 30.11...nadam se da cu do tada prodat tu neš i skucat 500 za nju :')
2016 11 07
Da, to bi bilo super! Ili barem za pola skucati. 😂😂
2016 11 07
Pročitah da se može iskoristiti i onih 15% popusta u zamjenu za 150 bodova..pa ispadne još jeftinije
2016 11 08
ako je to istina...to je čudo!
2016 11 08
Da javim i ja iskustvo...kupila sam Lunu Foreo Play (to je ona mala, sa nepunjivom baterijom) prije cca mjesec i pol - dva, i meni ta stvarčica tako masti kožu da je to odvratno. Ne sviđa mi se. A što se tiče tog osjećaja čistoće koji svi hvale, traje pola sata a onda sam masna ko tegla masti. Ne kontam zašto je tako popularna. :/ Možda nešto krivo radim....?:/
2017 06 15
Da javim i ja iskustvo...kupila sam Lunu Foreo Play (to je ona mala, sa nepunjivom baterijom) prije cca mjesec i pol - dva, i meni ta stvarčica tako masti kožu da je to odvratno. Ne sviđa mi se. A što se tiče tog osjećaja čistoće koji svi hvale, traje pola sata a onda sam masna ko tegla masti. Ne kontam zašto je tako popularna. :/ Možda nešto krivo radim....?:/
2017 06 15
Ona izvaci masnocu akumuliranu ispod to joj je i svrha. Imam beskrajno suhu kozu. Kad ooono..ispod masnoce koliko hoces. Jedna pora mi nije podivljala otkako ju koristim. Iza nje uvijek, nakon umivanja, ide cliniqueov tonik, da ukloni masnocu koja vodom ne odlazi. Eo nema 5 dana da sam zverku napunila. Nakon 8mjeseci pevo punjenje. A vozam ju svaki dan barem 1x ako ne i 2x.
2017 06 15