Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

uplašena..

Nisam sigurna jel sam na dobrom mjestu ali imam pitanje, pa ako netko ima pojma, ako se susreo sa time.. Zadnjih mjeseci imam nezasticen odnost, zadnji je bio 1.11.2016 a prije toga 8.10.2016, nakon kojeg sam odmah taj dan dobila mengu. Danas sam ju dobila ali problem je sto je potpuno smeda, izgleda kao menga pred zavrsavanje, 5-6. dan. Nisam sigurna sto da mislim i jel to normalno. napominjem da pojma nemam di da okacim ovo pitanje pa me nemojte sprdat :P
2016 11 07
Prvo . odi kod ginekologa ili kupi test u ljekarnoj imas od 20 kn pa nadalje, Drugo odi kod ginekologa jer ovdi nemozes dobiti pametan savjet ni dijagnozu
2016 11 07
narucena sam 2.12 a za privatnika 300 kn nemam, zato sam se i obratila tu ako netko ima ili je imao slicno iskustvo
2016 11 07
drage djevojke, dajte molim vas zbilja najljepše moguće, idite ginekologu!!!! ovo je već druga ovakva tema danas. i onda nam ne treba zdravstveni odgoj.
2016 11 07
rado, da sam u mogucnosti :/
2016 11 07
nerazumijem cure koje se upuštaju u nezaštićeni odnos pored svih sredstava koje danas imaju na raspolaganju 8-)
2016 11 07
Ma to ti upala
2016 11 07
Koliko kuzim ciljano radite na djetetu?kod ginekologa se nece vidjeti nista jos jer ako je je mala trudnoća eventualno gestacijska pa cete opet za 2-3 tjedna ici da se vide otkucaji .ako ste naručeni 2.12 vjerojatno ce se vidjeti gestacijska i zumanjcana.jedino ako brinete zbog unosa vitamina možete zatražiti up.kod sektorskog ginekologa da izavdite betahcg(hormon trudnoće )odmah znate na čemu ste
2016 11 07
A da napraviš kućni test? Ne znam je li prerano, ali guglaj.
2016 11 07
> AndreaKod: > Ma to ti upala To sam prvo pomislila ...al reko radi duze pa Mozda i je t
2016 11 07
ne ne, zapravo se najiskrenije nadam da ovdje nema ni t od trudnoce. mjesecima smo prakticirali odnos tako da izbjegavamo plodne dane. a test ne mogu dok ne prode ova menga, ili sta li je vec
2016 11 07
> Ivona171: > ne ne, zapravo se najiskrenije nadam da ovdje nema ni t od trudnoce. mjesecima smo prakticirali odnos tako da izbjegavamo plodne dane. a test ne mogu dok ne prode ova menga, ili sta li je vec necu pametovat al neznam dali znate da možete ostati trudni i dan nakon menstruacije ?ako nije krvarenje jako nego samo "smedarenje"test ce očitati ako je bthcg veći od 25ul.kupite test slobodno
2016 11 07
Dm ima onaj sa dva unutra mislim da nije skup First sing duo.pa sutra rano ujutro pisnut jedan pa za sedam dana ili pet drugi .i onda 2.12 ginekologu Sretno
2016 11 07
o majko mila. hvala cure
2016 11 07
o god, još jedna... :O
2016 11 07
1 2 3 Sljedeći