Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

život poslije smrti

dali vjerujete u život poslije smrti ili bolje ovaj što ga imamo sada proživjeti na što bolji i ljepši način, jer poslije tko zna .....???
2016 11 08
Milkica, trenutno živim svoj život, uživam u njemu maksimalno, veselim se klincima, mužu, Benu, prijateljima, dragim ljudima, svom poslu, plaćici, na vrijeme uplaćenoj rati kredita, nemam vremena i ne želim o ničem drugom razmišljati. I baš se pitam Sonja, kak ti na pamet padaju sve teme koje otvaraš? :* Razmišljaš o tome duže vrijeme il samo onak ko iz neba pa u rebra?
2016 11 08
pa nije iz vedra neba, sad su bili dani kad smo mislili na naše najmilije kojih više nema, pa nema tog čovjeka koji se ne zamisli i o tome 8-)
2016 11 08
Noup, dva metra pod zemlju... Malo mi žao da u mom gradu propala izgradnja krematorija. :D
2016 11 08
uostalom, zar misliš da ovdje teme moraju biti samo o tome tko je koga prevario, tko nije dobio mjesečnicu, tko je na koga ljubomoran i čekati ovdje neke svađe, pa da se neko veseli .....
2016 11 08
> SonjaSpoljaric: > uostalom, zar misliš da ovdje teme moraju biti samo o tome tko je > koga prevario, tko nije dobio mjesečnicu, tko je na koga ljubomoran i > čekati ovdje neke svađe, pa da se neko veseli ..... Sonja, žao mi je ak si me pogrešno shvatila i krivo sam se izrazila. Mislila sam da otvaraš neuobičajene teme baš s obzirom kakve se teme na forumu otvaraju. No, dobro....nadam se da se nebuš jako srdila na mene.
2016 11 08
ma -vinkica-što bi se ljutila, ja volim o svemu pričati pa kad se ovdje nekada, baš niš ne dešava, nabacim neku temu, toko želi se javi, tko ne želi, nemora <3 <3
2016 11 08
znat cu kad dozivim :D
2016 11 08
ja osobno vjerujem u sve ono što se može dokazati,što lično vidim i čujem
2016 11 08
ko preživi pričat će.... Ma, mislim da nema ništa od toga. Kad ti grobar preko riti, zadnju grudu zemlje hiti tu je kraj.
2016 11 08
> trigonometrija: > ko preživi pričat će.... Ma, mislim da nema ništa od toga. Kad ti grobar preko riti, zadnju grudu zemlje hiti tu je kraj. Joj, ovo nisam sto godina čula :D Mislim da je ljudima lakše prihvatiti vlastitu smrtnost i gubitak bližnjih ako vjeruju u nešto poslije.
2016 11 08
> trigonometrija: > ko preživi pričat će.... Ma, mislim da nema ništa od toga. Kad ti grobar preko riti, zadnju grudu zemlje hiti tu je kraj. i ja tako kažem, još nisam čula da je iz groba netko izašao :'(
2016 11 08
kazu da se nitko nije vratio jer je tamo nedje puno bolje....ali za svaki slučaj dobro iskoristiti ovaj jer tko zna <3
2016 11 08
ima jedan dobar vic došla žena u raj i sad je sv.petar ispituje kako je na zemlji živjela -jeste bila vjernik - da -jeste pušila, pila - ne -dali ste ganjala muškarce - ne pozove on anđela donesi za gospodičnu krila a ona, joj kaj budem anđeo g.petre ne, nego guska kak ste i na zemlji bila - :')
2016 11 08
Naravno, što kaže ComeStai, lakše je prihvatit laž da ima života poslije smrti, nego istinu da nema ništa, samo jedno ogromno ništavilo...
2016 11 08
1 2 3