Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Trazim knjigu

Drage moje ne mogu nigdje naci knjigu i trebam vasu pomoc.Zelim ju tati pokloniti no ne mogu je nigdje naci..ni na interliberu.. Knjiga-Ptičje perce ili kako je Vitek sve izgubio - Aleksej Pludek Lp :)
2016 11 12
Ja tražim Likovna umjetnost 2- Jadranka Damjanov Dakle ne onu 2,3,4 u zajedničkoj knjizi već dvojku posebnu 8-) Hvala
2016 11 12
> sanjaurban: > Ja tražim Likovna umjetnost 2- Jadranka Damjanov > Dakle ne onu 2,3,4 u zajedničkoj knjizi već dvojku posebnu 8-) > Hvala preporučujem istu grupu. sigurno će vam se netko javiti u jednom danu.
2016 11 13
> mirnaz: > > sanjaurban: > > Ja tražim Likovna umjetnost 2- Jadranka Damjanov > > Dakle ne onu 2,3,4 u zajedničkoj knjizi već dvojku posebnu 8-) > > Hvala > preporučujem istu grupu. sigurno će vam se netko javiti u jednom danu. jesam, Mirna, hvala, prvo sam tamo gledala no kako imam Face tek tjedan dana nisam sinoć uspjela staviti oglas.... valjda ću danas ufrštuljiti zbunjuje me ovo što mi piše "u tijeku"..
2016 11 13
aha, kužim, dobila sam poruku da sam učlanjena, čovjek uči dok je živv
2016 11 17
baš tako :-) stavite oglas da tražite tu knjigu :-)
2016 11 18
Tražim svi 6 knjiga vampirske akademije na hrvatskom jeziku.
2016 12 03
Pozdrav tražim knjigu O ljubavi i tmini, Amos Oz. I ako imate nešto novije u izdanju Frakture, možete mi ponuditi... Hvala!
2016 12 27
> Lammia: > Pozdrav > tražim knjigu O ljubavi i tmini, Amos Oz. I ako imate nešto novije u izdanju Frakture, možete mi ponuditi... > Hvala! Imam od Amosa Oz-a Moj Michael, ako išta znači. :)
2018 12 22