Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

dobrodošli komplimenti

jednom sam rekla jednom muškarcu: ,ženama su potrebni komplimenti,jer to jača jezin ego,. on me potapšao po ruci i rekao: i muškarcima su potrebni, al mi ih rijetko dobivamo,... .. jel bio u pravu,samo se ženama daje komplimente, zašto .. ?....
2016 11 13
Ne daju se samo zenama, ali evo ja radim posao gdje moram davati komplimente i zenama i muskarcima podjednako, iako se kod mene radi pa skoro o zdravstvenom pomagalu, ali kada das kompliment muskarcu, iz osobnog iskustva znam da ga oni teze prihvate i obicno se iznenade jako kada im komplementiras. Kako je to tako, onda ih i manje njima nekako djelimo, makar je meni fora kada das muskarcu kompliment, a on se iznenadi, ali im se vidi onaj smjesak makar i samozatajan.
2016 11 13
poznat mi je samo jedan kompliment kojeg muškarci žele čuti :D
2016 11 13
> SonjaSpoljaric: > poznat mi je samo jedan kompliment kojeg muškarci žele čuti :D :') :')
2016 11 13
> AndreaKod: > > SonjaSpoljaric: > > poznat mi je samo jedan kompliment kojeg muškarci žele čuti :D čim se smiješ znači da ga znaš, al reći ćemo ga na kraju,da vidimo prije šta ostale misle :P
2016 11 13
ne bi trebala postojati razlika komplimentiranja po spolovima, po meni postoji samo razlika u cilju koji se komplimentiranjem želi postići. naravno da je najljepše kad je kompliment iskren i spontan, ali živimo u doba kada su iskrene riječi postale toliko dragocjene, da se začudiš kad dobiješ neku povratnu informaciju iskrenu i od srca.
2016 11 13
> SonjaSpoljaric: > poznat mi je samo jedan kompliment kojeg muškarci žele čuti :D Da imaju lijepe oči o:)
2016 11 13
Ne mislim da je ičiji ego nešto što bi trebalo jačati. Samo šteta i nevolja od nabildanog ega :s Cijelog sam života mislila kako komplimenti mogu pomoći pri krhkom samopouzdanju, možda......
2016 11 13
u svakom slučaju dobronamjeran kompliment nikome nije štetio, e ako je zlonamjeran onda je to već druga priča
2016 11 13
Ja obozavam davati komplimente svom dečku, mene to bas čini sretnom i iskreno to mislim kada mu govorim :) zelim da se osjeća važno i najljepše :D iako, nemam problem s dijeljenjem komplimenata bilo kojem spolu, ako mi se nesto stvarno sviđa
2016 11 13
svakako da je svima drago, jedino se nebi smjelo pretjerivati, jer onda postane već smiješno i dosadno
2016 11 13
Tko čemu Sonja naša o njemu .... :') :') :') :') :') :') :') Sad ozbiljno treba muža ili dečka pohvaliti samo ne često. Ponekad nedjeljom. :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 13
kad ne možemo bez njih :D ,tko bi meni sad pred zimu spremio drva :') :') :')
2016 11 14
:') :') :') :') :') :') :') :') :') baš si dobra istina. :') :') :') :') :') :')
2016 11 14
ma oni su vam ko mala djeca, ako ga pohvališ u pravom trenutku, vesele se :D
2016 11 14
1 2