Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Gdje fino pojesti u Zgu?

Pozdrav Molila bih preporuku gdje u Zagrebu (Trg Josipa Jelačića i udaljenost maxi. do 10min pješice) ima dobro mjesto za fino pojesti. Bitno je da porcije nisu da ih tražimo povećalom i da su cijene pristupačne. U obzir dolazi sve mesno, mogu i pizze. Eto, nadam se finim preporukicama ;-) Hvala.
2016 11 18
Boban Pod zidom Otto & Frank Orange Nokturno Takenoko Johann Frank Mundoaka Vinodol Burgeraj
2016 11 19
Nokturno u Skalinskoj. Petkom i subotom navečer se čeka red iako su se malo pokvarili unatrag tri godine ali zbog prometa više ne stignu picajzlirati. No red je svejedno uvijek u vrijeme gableca i vikendom uvečer. :D :D Više nego solidne porcije, klasična kuhinja, menu je knjiga već postao a ne menu. Odmah pokraj je Leonardo, sasvim ok i dosta sličan Nokturnu, ljudi ih čak često brkaju.:) Katedralis je blizu trga i malo više fancy ali nema baš lijepe cijene koliko sam čula (ovo je jedini u koji nisam išla osobno nego prenosim iz druge ruke). Bracera i Kaptolska klet su cjenovno neki prosjek za centar ali ne znam zašto imaju mislim potpuno isti jelovnik. :/ Koykan u Tkalčićevoj ima po pet-šest jela od nekoliko raznih svjetskih kuhinja ali izgleda dosta neonski-neugledno i varljivo neprivlačno iako je hrana sasvim ok i dosta jeftina. U tkalči imaju dva-tri puba sa solidnom kuhinjom. Imaju dva riblja restorančića u Jurišićevoj ulici, MImice ima dobru riblju ponudu ali interijer je tužnjikav pa nije baš za prvi spoj ili nešto takvo. Eventualno peti. :')
2016 11 19
> Uljeshura: > Nokturno u Skalinskoj. Petkom i subotom navečer se čeka red iako su se malo pokvarili unatrag tri godine ali zbog prometa više ne stignu picajzlirati. No red je svejedno uvijek u vrijeme gableca i vikendom uvečer. :D :D Više nego solidne porcije, klasična kuhinja, menu je knjiga već postao a ne menu. > Odmah pokraj je Leonardo, sasvim ok i dosta sličan Nokturnu, ljudi ih čak često brkaju.:) > Katedralis je blizu trga i malo više fancy ali nema baš lijepe cijene koliko sam čula (ovo je jedini u koji nisam išla osobno nego prenosim iz druge ruke). > Bracera i Kaptolska klet su cjenovno neki prosjek za centar ali ne znam zašto imaju mislim potpuno isti jelovnik. :/ > Koykan u Tkalčićevoj ima po pet-šest jela od nekoliko raznih svjetskih kuhinja ali izgleda dosta neonski-neugledno i varljivo neprivlačno iako je hrana sasvim ok i dosta jeftina. > U tkalči imaju dva-tri puba sa solidnom kuhinjom. > Imaju dva riblja restorančića u Jurišićevoj ulici, MImice ima dobru riblju ponudu ali interijer je tužnjikav pa nije baš za prvi spoj ili nešto takvo. Eventualno peti. :') Joooj slažem se Leonardo je super.
2016 11 19
Offtopic/ontopic :) Kaptolska klet je u prijašnjoj postavi bila obiteljski biznis jedne krpičarke, ali je u to vrijeme baš bila zatvorena. Nisam imala pojma da je promijenila vlasnika i opet se otvorila. A i pitam se kaj je bilo s krpičarkom, nema je već dugo :/ Mimice definitivno nisu za prvi spoj, good point :D Dajte nabacite još ribljih preporuka ak se sjetite, priti pliz :) Ne znam da li ulazi u tih 10 minuta hoda, ovisi koliko brzo hodaš uz stepenice, ali meni je najdraži Didov san na gornjem gradu.
2016 11 19
Pizzeria Dvojka, Nova ves, obavezno ćevapi, i pizze su im odlicne! U ponudi je i ostalo, cijene su skroz pristupacne, super ugođaj :)
2016 11 19
BATAK na Cvjetnom trgu!! Neces fulat, prefino😀
2016 11 19
Umami u skalinskoj. cijene do 50 kn a porcije ogromne
2016 11 22
Curry bowl na Tkalči ako želite promjenu : ) šrilankanska hrana, porcije bome pristojne. I veličinom i cjenovno
2016 12 04
> hanami: > Dajte nabacite još ribljih preporuka ak se sjetite, priti pliz :) Restoran Blato Zlinje na Selskoj. Nekad bio posh navodno sad malo manje ipak ali meni čisto ok. 10 levela iznad Mimica po interijeru ':)
2016 12 13
Hvala ti <3 Gledam slike, ma ne idu ni u istu kategoriju :') Inače nisam nešto od ambijenta u tim ribljim, a i rijetko bude dobar. Npr. Korčula :D Fućkaš ambijent, bitna je hrana :)
2016 12 13
Tak je ;)
2016 12 14
> hanami: > Hvala ti <3 > Gledam slike, ma ne idu ni u istu kategoriju :') Inače nisam nešto od ambijenta u tim ribljim, a i rijetko bude dobar. Npr. Korčula :D Fućkaš ambijent, bitna je hrana :) Bota Šare, kod Vukušića, Ponistra, Dida...
2017 01 10
> marinelaaa: > BATAK na Cvjetnom trgu!! Neces fulat, prefino😀 Fuj. Ako zelite jesti PIK meso staro valjda 50 godina, slobodno tamo odite. Preporucem restoran Sofra, Green Gold. Nije bas 10min hoda ali eto, kome se da voziti do tamo, nece pozaliti
2017 11 11