Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

kako smo zamišljale

jel smatrate da je vaš brak isti onakav kakvog ste si zamišljali da će biti ili se situacija okrenula, pa je to danas sasvim neka druga priča.....
2016 11 23
Znala sam da je ovo tvoja tema-)) Ma naravno da je svaki brak ko iz priče..-))) Zato svaka bajka i završava po vjenčanju jednom rečenicom..Živjeli su sretno do kraja života ;)
2016 11 23
Točno, svaka bajka ima sretan završetak.. :D
2016 11 23
najsmiješnije je to što smo svi, s tom rečenicom u glavi, krenuli u vezi ili brak o:) o:) o:)
2016 11 23
S obzirom da nisam ništ zamišljala i mislila sam da se nebum niti udala, ispalo je čist okeeej. Muž me sluša :P :P klinci rastu, svi smo zdravi i baš sam čist zadovoljna.
2016 11 23
možda tako kad niš ne očekujem bolje ispadne, kao tebi, eto muž te sluša, tu ti je već pala sjekira u med :') o:) o:)
2016 11 23
Mislim da je vrlo bitno da se ljudi slazu oko novaca. Ako je jedan rastrosan a drugi stedljiv to ne moze dobro ispasti. A ovo se drugo uvijek dogovorimo x-)
2016 11 23
baš zbog novca kod nekih i dođe do svađe,pogotovo tamo di ga nema puno, lako se složiti kad ga ima.. :P
2016 11 23
Tu ste u pravu potpuno!
2016 11 23
Mi smo tesko poceli, prosli sito i reseto, sto se novca tice, sad koliko god ima vise je od onog prije par godina kad smo imali samo moju porodiljnu 1600kn
2016 11 23
Oni koji su od pocetka puni love njima je problem kad pare nestanu, kako ste rekli lako se sloziti kad ima para :)
2016 11 23
ja se ponekad ljutim na moga muža, jer je on smatrao da je mama glavna kod odgoja ženskog djeteta, tako da je sve bilo na mojim leđima, a kad je išlo nešto po zlu, uvjek sam ja,naravno, bila kriva za sve..
2016 11 23
PRE BRAKA : Momak - Da,konacno, ne mogu docekati! Devojka - Jel, hoces da me napustis? Momak - Ne, nemoj ni pomisljati na to. Devojka - Volis li me? Momak - Naravno, sve vise i vise. Devojka - Jesi li me ikada prevario? Momak - Ne, kako to mozes da me pitas? Devojka - Hoces me poljubiti? Momak - Svaki put kada mi se ukaze prilika. Devojka - Hoces li me udariti? Momak - Jesi li ti normalna, pa nisam ja taj tip osobe. Devojka - Mogu li ti verovati? Momak - Da. Devojka - Dragi moj.... POSLE BRAKA Jednostavno procitaj od kraja ka vrhu.
2016 11 23
baš tako nekako dođe :') :') o:)
2016 11 23