Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Kakve su im štikle/cipele? :)

Bok cure! Zanima me je li itko od vas narucivao cipele, konkretnije stikle sa Asosa? Svida mi se vecinom sve od New Looka, nista previsoko, vecinom blok peta do 10 cm, ali mi trebaju za bratovo vjencanje pa mi nije bas svejedno hoce li doci cipela koju ne mozes uopce saviti, nego je tvrda kao drvena klompa..pa ako itko ima saznanja o New Lookovoj obuci, pomozite! :) Nisam nista pametno nasla po netu sto se tice nekih recenzija i slicno.
2016 12 03
Neznam dali znate za staru narodnu :u novim cipelama se ne ide na pir: :')
2016 12 03
Mogu biti i savšene i totalni fijasko. New look-u je teško predvidjeti kvalitetu bez probe. Malo je sigurnije za pravu kožu, imam čizmice na petu i super su.
2016 12 03
Moja iskustva sa asosom su odlična, ali nisam nikad naručivala bas tu marku, pa ne znam za veličine. Ako imaš dovoljno vremena naruči i isprobaj bez problema im mozes vratiti ako ti ne odgovaraju.
2016 12 03
Da, sad imaju besplatan povrat. Konačno su se uozbiljili.
2016 12 03
Puno hvala na savjetima !! :) Ma ni to ja ne vodim pod pravu stiklu ili salonku, vise su slatke cipelice s debelom blok petom :) ali definitivno vracam ako nisu ono sto ocekujem :)
2016 12 04