Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Posebni/promovirani artikli - pitanje!

Pozdrav :D jučer sam prvi put koristila uslugu posebni i promovirani artikli, platila, dodjelila predmete i odredila datum - današnji dan i ovaj vikend. Danas kad sam otišla na postavke vidjela sam da su datumi promijenjeni na neke kasnije datume - jel to inace normalno da se promijene ili? nova sam sto se tice toga pa iskreno nemam pojma :D help
2016 12 08
To se i meni znalo dogadati, valjda nema mjesta za promovirati tvoj artikl tog datuma pa oni sami prebace kasnije, malo glupo al eto :/
2016 12 08
Da steka ti ta usluga. Sami ti odrede dane kad ce biti objavljeni sto god da ti odabrala
2016 12 08
I meni je tako.....
2016 12 08
:,'( :,'( :,'( nadam se da će mi bar objavit na te datume... a ne da se svaki put mijenja pa da čekam do 2017 :') platim a usluga šteka
2016 12 08
ja sam se opekla sa tim uslugama - nisam uopće primjetila razliku u gledanosti. puno mi bolje prolazi kada pojedini artikl ponudim jeftinije osobi koja ga ima u omiljenima kroz poruku ;) barem nitko nije na financijskom gubitku hahahahahah
2016 12 08