Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zasto je tako tesko odgovoriti?!?

Drage moje! Dogada li se i vama da vas za neki/e artikle pitaju miljun pitanja, traze slike, ti se trgas ko budala da na sve odg i slikas iz svih kutova i da osoba nakon toga toliko nekulturna da je online i vise ne odgovara? Dugo dam vec na krpicama i sve vise to primjecujem u zadnje vrijeme. Vi? Mene to strasno nervira, toliko da bi za takve pocela ostavljati neutralne komentare. Mozda bi se opametile. Sta mislite o tome?
2016 12 10
Slobodno ostavi neutralnu, valjda neki ljudi kad su preko neta dobiju osjećaj da ne moraju bit pristojni..
2016 12 10
Mislim da ja imam problem kad nesto pitam.sve napišu al ono sto pitam ne.kako uspiju previdjeti najbitnije pitanje ?
2016 12 10
> Adriana90: > Slobodno ostavi neutralnu, valjda neki ljudi kad su preko neta dobiju osjećaj da ne moraju bit pristojni Za takve stvari se neutralna ne ostavlja
2016 12 10
> Lenymoda: > > Adriana90: > > Slobodno ostavi neutralnu, valjda neki ljudi kad su preko neta dobiju osjećaj da ne moraju bit pristojni > Za takve stvari se neutralna ne ostavlja Trebalo bi
2016 12 10
A sto ne stavis vise slika, pa mozda i mjere? Mjere pojedinacno ubacujes za svaki oglas kako tko upit posalje (kad vec imas upita) odmah mjere njemu tj.njoj pa u oglas. Al manjak slika me vise smeta jer ne mjerim ni ja sve. Bacila sam oko na profil, jako lijepa bunda i haljina i otvorim oglase..nema slike od iza kako izgleda. Ja bih poslala upit kako izgleda od iza, a to ne znaci da cu kupit..npr mozda su ledja preotvorena na haljini a ja to ne zelim. I sto, dobila bi neutralnu? Aj ne. Da postoji i ta slika u oglasu nebi se bezveze javljala i gnjavila te. Na taj nacin ces smanjiti broj nepotrebnih upita. Sa stavljanjem mjera jos i vise. Naravno, odgovorila bih nakon svih info u inbox da znas na cemu si, ne pravdam nekulturu ali toplo savjetujem staviti bar jos jednu sliku od iza. Kad sam u ulozi prodavaca trudim se ne smarati u smislu slanja poruka "Hocete li kupiti, imam drugog kupca" i sl. ako nisam dala podatke za uplatu. 2puta sam svojom voljom napravila i swatch sto je bezveze kad postoji google, i nikakav odg nisam dobila ali nisam ni sama vise pisala. Valjda joj ne odgovara i to je to. Ne uzrujavam se ako se ne odgovori. Uzrujavam se ako uzmu podatke i ne jave se ili se jave sa bajkama da je provizija 30kn lol..ili lazu da su uplatili jos gore.
2016 12 10
Opsujem im.. nevjerujem da bi se opametile samo bi pile krv na slamku radi neutralne pa bi one bacile negativnu a ondabi morali zvat admina pa otvarati topić i tak.. ne isplati se
2016 12 10
I ja ne shvacam to ne odgovaranje, ako imaju vremena bit na krpicama, slat upite i slicno, onda imaju i vremena napisat hvala ne odgovara mi :/
2016 12 10
I mene to nervira al ne možeš nikoga preodgojiti. To govori o njima ☺
2016 12 10
da postoji rubrika da možemo ostavljat naša mišljenja o nekim korisnicama bilo bi to jako veselo štivo za čitanje ;) ja se trudim poslikat uvijek ono osnovno i dodati mjere, a ako me netko traži da izmjerim extra onda i to samo puknem u opis :) a bezobrazno ponašanje je uvijek stvar (ne)kulture. evo ovaj sam tjedan imala jednu extra bezobraznog kupca (ali preko njuškala) - 30 poruka, 2 poziva i extra slike, primopredaja dogovorena...ja čekam kao budala, zovem ... i dođe mi poruku da on to ipak neće kupiti i da sva sreća eto nije morao trošiti svoje vrijeme na primopredaju :@ a to što sam ja kao budala jurila doma sa posla da stignem na vrijeme i onda se smrzavala a da gospodin ni ne javi - to nikom ništa....tako da nažalost nekako se naučiš nositi sa ljudskim bezobrazlukom. i budi ponosna na sebe, jer sve dok te smeta znači da u tebi još uvijek ima ljudskog odgoja i dobrote :* p.s. sorry na ovolikom odgovoru :') malo me ponijelo hahahahahha
2016 12 10
a kad se udostoje odgovoriti one kojima slikam a bile su online ja im iz inata neću prodati,baš zbog te mutavosti u startu...ono nećeš...oke...nije bed l brate bar napiši...osnove kulture
2016 12 10
A jos mi je uzas kada nesto zelis kupit i posaljes upit za artikl i da bi ga kupila i osoba ne odgovara.Prijavljuje se redovito,ali ne odgovara.Bezobrazluk teski....
2016 12 10
> KatarinaSarah: > A jos mi je uzas kada nesto zelis kupit i posaljes upit za artikl i da bi ga kupila i osoba ne odgovara.Prijavljuje se redovito,ali ne odgovara.Bezobrazluk teski.... Pusti, možda je i bolje da ne dobiš odgovor.. Ko zna ako je ovakva kakva bi ti tek suradnja bila ;)
2016 12 10
još nešto - (ovo ide za zadnjih nekoliko intelektualaca zbog kojih sada imam extra posla) - dajte ljudi čitajte opis...kod mene piše: "SAMO PRODAJA! Kako selim krajem veljače, cilj mi je prodati što više stvari jer se povlačim sa Krpica. Ukoliko ste zainteresirani za pojedini predmet koji prodajem, nemojte čekati zadnji tren, nego zgrabite svoju priliku sada. Hvala Vam na razumijevanju i nadam se da ćete naći nešto za sebe :)" i ako nisam dobila barem 5-6 poruka "zamjena" i sl. u zadnja dva tjedna :s i sad moram prokletinju od teksta keljiti u svaki artikl da eto, netko to i skuži :s neka neka, i tako nisam znala kako provesti ovaj predivno sunčani dan :s inače sve 5 ;)
2016 12 10
![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/2242ee4c389e2b6dc629c3c61df98ad1.jpg)
2016 12 10
1 2 3 4 Sljedeći