Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Tražim dobru noktaricu

Bok cure! Tražim tetu noktaricu tj salon ali da je fakat dobra baš ono ludilo dobra :) široki,lopatasti,debeli,koji se dižu ili da joj se izlije sa strane ili išta ne dolazi u obzir :) znači baš moraju biti savršenog izgleda i bar 3 tjedna da traju. Bilo bi super na trešnjevci ili eventualno centar ili tako nešto blizu. Ali baš ak imate iskustva kod nje mi je bitno i slike u inbox dobrodošle dapače vrlo su poželjne :) unaprijed hvala :)
2016 12 20
Lala definitivno U jurisicevoj je mialim da je broj 19 u sklopu je malog shopping centra gdje je reatoran mrkvica.obavezbo joj se moras naruciti ali nokti traju vise od mjesec dana.samo kod nje idem.mislim da raxuna 220kn prvi put i dorada 180 tako nesto ali vrijedi svake lipe 0981337045 Alena
2016 12 22
hvala :)
2016 12 23
ajme lijepo, ali kako s tim pospremate krevet..ono uturite plahtu i te stvari ili operete koji sud? :")
2016 12 26
> sanjaurban: > ajme lijepo, ali kako s tim pospremate krevet..ono uturite plahtu i te stvari ili operete koji sud? > :") Ja bas puno perem i cistim(mogu reci da sam bolesna na urednost😂) i uvijek mi ruke budu suhe, al noktici uvijek uredni... 😊
2016 12 27
svaka čast, zavidim!!!! moji odrezani na nulu o:)
2016 12 28
Ja imam odlicnu kosu, al nokti mi citav zivot pucaju do mesa.,zato zivio gel !!! .. ah valjda se ne moze imati sve savršeno... 😊 😄
2016 12 28
> lorenaMil: > Lala definitivno > U jurisicevoj je mialim da je broj 19 u sklopu je malog shopping centra gdje je reatoran mrkvica.obavezbo joj se moras naruciti ali nokti traju vise od mjesec dana.samo kod nje idem.mislim da raxuna 220kn prvi put i dorada 180 tako nesto ali vrijedi svake lipe > 0981337045 Alena Probala sam ovaj salon baš na tvoju preporuku :"), samo mi je radila neka Marija, radnica, a ne vlasnica Alana. Ja sam zadovoljna bila, još mi se potrudila crtati jer sam došla radi crtanja (inace sam dosada radila u Mulleru na trgu ali tamo nemaju ni crtanje ni pečate), iako je prvo rekla da ne zna crtati. Ali potrudila se i dobro je ispalo. A obzirom da je samo 180 kn (Muller je 240), kad budem opet htjela neki crtezic, mislim tamo otici.
2017 01 17
hvala svima savjetima. evo također po preporuci otišla sam u salon izabela na trešnjevci u dužicama, kod tajči,jako sam zadovoljna :)
2017 01 17
Up-date za onaj salon u Rotondi. ,:) Lijepo je vizualno odrađeno, zaista jest, ali poslije evo tri dana, nokti popucali i to čak tri. Nisu mi prvi u zivotu i stoga znam da nije do mene ili nečega što sam radila. :/ Šteta.
2017 01 20