Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mango outlet

Ima netko zainteresiran pa da nam bude besplatna poštarina :)
2016 12 28
ja! koliko fali? pikiram jedne hlače za 150 kn
2016 12 28
Hej.. jel mi mozete malo pojasnit narucivanje sa mango starnice? :) da li se moze putem paypala platit ili bas karticom te kolika je postarina? :)
2016 12 28
> nnetko36: > Hej.. jel mi mozete malo pojasnit narucivanje sa mango starnice? :) da li se moze putem paypala platit ili bas karticom te kolika je postarina? :) Ja narucujem sa mangooutlet... placam postaru kad mi donese...iznad 350 kn je besplatna postarina :)
2016 12 28
> nnetko36: > Hej.. jel mi mozete malo pojasnit narucivanje sa mango starnice? :) da li se moze putem paypala platit ili bas karticom te kolika je postarina? :) Na mangu je postarina besplatna iznad 300 kuna, mozes platiti karticom ili pouzecem, ali s obzirom na vrhunska snizenja od cak 9% savjetujem da jos malo pricekas ako pikiras bas neku stvar. Na mangooutletu je 70% na sve, obicno za vikend bude jos i kakav kod za odredene artikle pa bude jako povoljno, samo je problem sto se vec skoro sve na snizenju rasprodalo ili nema brojeva.
2016 12 28
Koliko dugo se ceka da stigne roba sa manga i sa mango outleta da stigne? :))
2016 12 28
Teško je to reći, moje je poslano u utorak i još nije stiglo u HR. Nekih 5-7 dana je uobičajeno.
2016 12 29
Hvala na odgovorima :)
2016 12 29
> ValiProdaja: > Ima netko zainteresiran pa da nam bude besplatna poštarina :) Kad mislit narucivati da se ubacim😊
2016 12 29
Pozdrav, zna li neko moze li se otkazati narudzba?
2017 01 03
ej cure, imam jedno pitanje, posto cekam paket da mi stigne.. nije mi jasno da li ja postaru platim samo iznoss otkupnine ili moram uz troskove otkupnine i platit dostavu?
2017 01 05
Bok :) narucila bih bas s mango.com stranice,zasad imam 200kn pa ako bi jos netko narucivao,mozemo skupa da imamo besplatnu postarinu,fali jos barem 100kn :) Tko zeli nek mi posalje poruku :)
2017 01 13