Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

> Lenymoda: > > Anastasia996: > > Vi to bes mene pocele slaviti > Bolesnice bolesna kad tad ce te netko kroz ruke provuci !!! I to za malu lovu.za milju eura ce joj NETKO kosti polomit i nece odgovarat .za MALE pare zivot prodat ...ja nebi
2016 12 31
Dajte zivnite malo jos malo tulum :D
2016 12 31
> Lenymoda: > Treba nju u neki kavez pa ju prodati 😫😤 Moze budete me vi kupili garantiram da necete pozalit hehehe
2016 12 31
> Anastasia996: > Jesam jesam vime dozvale curke jacula neki tulum i evo mene =) kod mne nema bas nis a kod vas ja taman svinjicu pred sebe francusku sokova taman da vas ponudim i kolaca ima :* cekam Novu .... Onaj siromak ti treba roditi il se prejeo zamoraca?
2016 12 31
Kaaj ...
2016 12 31
Meni ostavila negativnu :o boze svasta
2016 12 31
> Sanja8888: > Meni ostavila negativnu :o boze svasta Hehehe
2016 12 31
> Anastasia996: > > Sanja8888: > > Meni ostavila negativnu :o boze svasta > Hehehe Nemoj se salit nemoj
2016 12 31
hahahahahah ovo je sve bolje od boljeg!!! ana svaka ti čast,poznatija si od severine :D
2016 12 31
Imas ti sricu sta jos nikome kroz sake nisi prosla..stvarno steta sta nisi blize, ja osobno bi to prominila
2016 12 31
Ironično je da bi deset puta više zaradila da radi ikakav pa i najjadnije placeni legalni posao, ali ne moš ti to šugi objasniti. Zbilja me interesira koji idiot je to odabrao za curu. Zbilja. Jer stvarno je ocito idiot ko i ona.
2017 01 01
Ajme koja se prašina digla na fejsu oko Ane, pa kad je šačica ljudi krenula u akciju tužbe i spominjanje murije, prijave isl, oštećene za nemale iznose se povukle ko posrane kokoši. Samo ti ana nastavi, uzmi kome možeš, koliko možeš, ionak stala ne budeš. Dok ne naletiš na nekog luđeg od sebe pa te polomi za par kn.
2017 01 01
> NomadOrganic: > Ajme koja se prašina digla na fejsu oko Ane, pa kad je šačica ljudi krenula u akciju tužbe i spominjanje murije, prijave isl, oštećene za nemale iznose se povukle ko posrane kokoši. > Samo ti ana nastavi, uzmi kome možeš, koliko možeš, ionak stala ne budeš. > Upravo o tome neki dan pričam. Uvijek se sve te zenice povuku kad treba napraviti nešto KONKRETNO :/ Napola smiješno a napola zivcirajuce. Onda začepiti ako se nećeš mrdnuti malim prstom da se revanširaš. Šta onda smaraš sa "ja pokradena, ja pokradena, buuu huuu, smrc".
2017 01 01
Pa jedna je cvilila da nema para za put do Zg-a, kad se akcija pokretala. Lijepo sam rekla organizirati i skupiti 200 faking kuna za povratnu kartu i nisam jedina koja je to predložila. Nakon tog se povukla. Poklonila joj 500kn. Neka je. I tko je sad glup? Šišaj dok ima ovaca.
2017 01 01
Sve najbolje vam zelim u novoj godini. Pitanje ...zasto je admin nije blokirao nego ona djeli okolo negativne bez veze i meni je ostavila ?zasto stoji otvoreni profil ?nije mi jasno!ma fućkaš negativnu obrisat ce admin ali ide mi na zivce sto se zna tko jeni sta je a nije odmah blokirana?
2017 01 01
Prethodni 1 2 3 4 5 6 ... 46 Sljedeći