Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Zato jel admin mene zna :*
2017 01 01
Naježila sam se na ovaj post s fejsa. Karma ti je dobra stvar, kad tad ćeš nekom doć pod ruke i namlatit će te točno onoliko koliko i zaslužuješ (a to je jako puno) da ti ne padne na pamet nastavit bit ovolika kretenuša. Imaš sreće što si iz božje strine pa ti ja ne mogu stići na vrata. Ili idi tražit posao, ili jednostavno najbolje krepaj pa si majci učini uslugu da ne mora hranit takvo govno kao što si ti.
2017 01 01
> Adriana90: > Imaš sreće što si iz božje strine pa ti ja ne mogu stići na vrata. Dubrava nije u "božjoj strini" nego u glavnom gradu lijepe nam Hrvatske :')
2017 01 01
Psihopata. Vidi je.... Strasno!!!!!
2017 01 01
> NomadOrganic: > > Adriana90: > > Imaš sreće što si iz božje strine pa ti ja ne mogu stići na vrata. > Dubrava nije u "božjoj strini" nego u glavnom gradu lijepe nam Hrvatske :') Izvini molim te, ;), izraz božja strina iz navike koristim za "meni daleko". Da se razumijemo, Dubrava mi je posebno draga !!
2017 01 01
> rafaela1973: > Psihopata. > Vidi je.... > Strasno!!!!! I butra ti ostavi negativnu, :') , samo potvrda ovog psihopata.
2017 01 01
Kakva sprdnja od osobe..šta joj do sada nitko nije na vrata otišao? 😑
2017 01 01
Gade mi se osobe koje iskorištavaju životinje Ja još ne mogu vjerovati šta ona radi Nikako mi to iz glave ne izlazi 😥
2017 01 01
> Adriana90: > > NomadOrganic: > > > Adriana90: > > > Imaš sreće što si iz božje strine pa ti ja ne mogu stići na vrata. > > Dubrava nije u "božjoj strini" nego u glavnom gradu lijepe nam Hrvatske :') > Izvini molim te, ;), izraz božja strina iz navike koristim za "meni daleko". Da se razumijemo, Dubrava mi je posebno draga !! Ma no frks, samo insinuiramn na to da mulja sa mjestima po raznim profilima ;)
2017 01 01
> NikaLuce: > Kakva sprdnja od osobe..šta joj do sada nitko nije na vrata otišao? 😑 Je, ali zasad se ne zna rasplet.
2017 01 01
Ma koji je to bolesni mentalni sklop u glavi... Ono, ima predispozicije da postane serijski ubojica! 😱😱😱
2017 01 01
> rafaela1973: > Ma koji je to bolesni mentalni sklop u glavi... > Ono, ima predispozicije da postane serijski ubojica! > 😱😱😱 Sociopat definitivno ...brrrr
2017 01 01
cure,na ovo se zbilja treba reagirati ozbiljno,ne zbog novaca,oni se mogu uvijek zaraditi nego zbog života nevihih životinja koje se nemogu obraniti... idući put će žrtva biti maca pas,možda i njeno dijete jednog dana ... žena je očito poremećena osoba niskih intelektualnih sposobnosti a moguće je i kroz djetinjstvo zanemarivana ili zlostavljana jer i bolesne osobe koje se odgoje u zdravom domu punom ljubavi budu osobe s osjećajima a ovo nije normalna osoba ovo je psihopat i to onaj najgore vrste ! ja ću ovo dijelit na fejsu da osvijestim ljude jer ovo se treba javno izvjestit o svakom ovakvom stvoru da ih ljudi prepoznaju na cesti i ako ništa drugo odbace bilo to u prijateljskom,poslovnom ili ljubavnom odnosu jer ovakvi ne zaslužuju ništa u životu ! ispirčavam se na dugom postu al ovo s zamorcima me jako uznemirilo i razljutilo,ne kom inače na forumu ali eto,nešto me ngnalo da kliknem i nemogu ostati ravnodušna na ikakvo zlostavljanje posebno ne onih slabijih,djece i životinja!
2017 01 01
Boze pomozi!
2017 01 02
Da problem je vjerojatno dublji nego sto se cini na prvu.lako sto je ona ovakva ili onakva ali definitivno treba pomoć i to stručnu zatvorenog tipa .djete je jos a bez ikakvih emocija za životinje ,ljude nema empatije prema nikome,a dobila je pažnju valjda tog svog dečka i sad radi sve da njemu udovolji...lovom po svemu sudeći .slazem se da treba obavijestiti sve i svakog o ovom slučaju ali nemojte zaboraviti i tog dečka vjerojatno je on mozak svega ,jer ona nevjerujem da bi uspjela smisliti sve ovo nije bas bistra ,i vjerojtno je sociopat najmanje ako ne i psihopat. Jednom riječju UŽAS
2017 01 02
1 2 3 4 5 6 7 ... 46