Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Ajde kada netko nije bas po prirodi lijep, ali kada si uz to jos i iznutra ruzna onda si stvarno nakarada koju je trebalo abortirati.
2017 01 02
> doraos: > Ajde kada netko nije bas po prirodi lijep, ali kada si uz to jos i iznutra ruzna onda si stvarno nakarada koju je trebalo abortirati. Inace ne volim ruganje na nečiji izgled ali ova glupača kad tako moram napisati me toliko nazivcirala svojom bahatošću na sve sto radi da zaslužuje sve najgore. Jbt-e njoj je sve još i smiješno to sto radi. Ne želim ni pomišljati koliko je još životinja ispaštalo radi nje sto ni ne znamo.
2017 01 02
mene je oduvijek fasciniralo gdje nadođu na te "ingeniozne" planove. ono, udomljavat životinje pa onda prodavati njihovu opremu, mozak u rangu najgorih nacističkih zločinaca. a gospođica je još tome intelektualno inferiorna, neobrazovana i nepismena. nažalost, mislim da su do sada svi išli na šemu "pusti budalu", ali prije ili kasnije će naletjeti na nekoga tko je luđi od nje, tko bi joj itekako mogao "pokazati", a i njenoj obitelji. jezivo, jezivo stvorenje. svakako šerajte ovu priču, bitno je da ljudi znaju tko je, kako izgleda, tko je taj dečko, kućnu adresu, sve. ako ništa drugo, da bi je što bolje izbjegavali.
2017 01 02
Ovdje se radi o unutarnjoj ljepoti. A ova je trula do kosti. Njena slika treba stajati u rijecniku pored rijeci psihopat, zlostavljac, mentalno poremecena..... I da, regarirajmo! Obavjestimo udruge za udomljavanje. Ovo mora prestati! Mislim da bi i policija bila zainteresirana za ovu spodobu!
2017 01 02
> hanami: > Sva sreća pa ima IQ sobne temperature u negrijanom stanu jer se ne libi okolo pričati kako vara i koliko je love pokrala. > Ovako nešto je stvarno šteta ne prijaviti policiji, brijem da bi im i sama priznala čisto da se pohvali :') ahhahahhaha IQ sobne temperature u negrijanom stanu :') :') :') :') :') :')
2017 01 02
I što sad? Oštećene, admin, hoće je itko otici prijaviti?
2017 01 02
> Uljeshura: > I što sad? Oštećene, admin, hoće je itko otici prijaviti? :') :') :') Šteta što je srušena CL grupa na fejsu, ukazala bi ti na koko-daaak post gdje su sve bacile u kuknjavu "mene jadnu Ana prevarila za toliko i toliko kn", a kad je jedna rekla da je upravo na muriji i da sve prevarene dođu ili nazovu PU i izjasne svoj slučaj... sve zamuknule.
2017 01 03
što se treba dogoditi da se ovoj šugi maloj smrdljivoj stane na kraj? podaci ponosne majke su javni, njeni podaci, dokazi su tu - ajmo? anything? ovo nije još jedna prevarantica na krpama, ovo je duboko poremećena osoba, a uz to ima iznimno niski IQ pa ne preza pred ičim.
2017 01 03
Morala sam izreagirat cim sam procitala da su u pitanju jos i zivotinjice!!! Pa dokle ce nevine zivotinjice ispastat radi takve osobe?! Ako netko ima njene podatke i zna di zivi - zasto nitko ne izreagira?
2017 01 03
Kanarinska 25? Pa to mi je u susjedstvu jer ja Žiivim na Aveniji Dubrava.... uŽasno je ovo,pogotovo kad se radi o jadnim Životinjama koje trebaju dom i paŽnju, a ne da budu zbuksane na tavanu il tko zna gdje, samo da bi se netko okoristio na njihov raČun. Fooy, umjesto da okolo vara ljude, bilo bi joj bolje da stane na ĆoŠak neke ulice i Čeka da je neki frajer pokupi jer bi Čak i to bilo poŠtenije od ovog kaj trenutno radi. Žalosno je koliko ljudi internet koriste u krive svrhe i za prijevaru. Ja opĆenito izbjegavam uplate na raČune i uvijek gledam da je osoba s kojom imam posla iz Zg pa da ja mogu osobno preuzet stvar i dat novac, a ne da uplatim pa Čekam i mislim oĆe mi kaj stiĆ il ne bu... ufff! Cure, ne dajte se i nemojte nasjedati na kojekakve balavice!
2017 01 05
> NomadOrganic: > Šteta što je srušena CL grupa na fejsu, ukazala bi ti na koko-daaak post gdje su sve bacile u kuknjavu "mene jadnu Ana prevarila za toliko i toliko kn", a kad je jedna rekla da je upravo na muriji i da sve prevarene dođu ili nazovu PU i izjasne svoj slučaj... sve zamuknule. Mda, zapravo sam bila više cinično retoricka nego što sam ozbiljno pitala. Lopovica neka fino i dalje uživa u plodovima krađa. Zaslužila ih je ignoriranjem oštećenih tog posta. :| > manuelacha: > Pa dokle ce nevine zivotinjice ispastat radi takve osobe?! Ako netko ima njene podatke i zna di zivi - zasto nitko ne izreagira? Dobro pitanje. Zbog lijenosti i inertnosti pretpostavljam.:I
2017 01 05
Ta mala mi je susjeda, vrlo problematicna (mogu slobodno reci, psihopat) i policija je u vise navrata dolazila kod njih na vrata. Takvo sto i je za prijavu ali problem je inertnost ljudi koji su prevareni i pisu ovdje po forumu umjesto da zaista nesto poduzmu. Imate poruke, mislim da se moze na temelju toga, a bar danas nije neki problem dokazati isto preko IP adrese
2017 01 05
Evo cisto jedan primjer... gadjala je jednog dragog susjeda kamenjem i pogodila je sajbu auta. Naravno da je poceo govoriti kako ce je reci roditeljima na sto mu je mala uzvratila: "Reci pa cu ja reci kako si pedofil i dirao moju mladju sestru" (to je bilo kada je imala 14 godina). Da dijete u tim godinama moze takvo sto provaliti bez imalo razmisljanja, to puno govori o psihopatskoj tedenciji i to nije nista drugo nego za tip zatvorenog odjela u psihijatrijskoj ustanovi.
2017 01 05
Sve u svemu postavili smo joj dijagnozu bez da je poznamo. :'(
2017 01 05
Ja ću joj sutra doma ić,prevarila me za 700 kn,razbit ću i nju i njenog pizdeka...Kako sam samo uspjela nasjest.. :@ :@
2017 01 11
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 46 Sljedeći