Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema o torbi

Pozdrav svima.. Zanima me di nestade tema o torbi boje konjaka? Nije nikoga vrijeđala...zapravo bila je jako zabavna.. Zar na krpama sve što je veselo i dobro...mora nestati... A mislim stvarno!
2017 01 06
I meni nedostaje. Šmrc! Pretpostavljam da ju je otvaračica zatvorila.
2017 01 06
Možda se i njoj ujutro učinilo da je ista pa ... :)
2017 01 06
Zapravo jedna od rijetkih tema gdje se nitko nije svađso a svi valjali svašta..fora
2017 01 06
> Majalike: > Možda se i njoj ujutro učinilo da je ista pa ... :) Da ista... Još je manje ružna bila na njenoj fotki. Da ne velim ljepša.
2017 01 06
Ja sinoc plakala od smijeha citajuci :') :') :')
2017 01 06
Ma ludilo tema bila...parilo je da su svi na raznim opijatima :') Eto moram od muke..jednu zapaliti..opet..
2017 01 06
marya se otrijeznila ujutro, skužila da je torba ista, pa ode tema :( Šteta, tema je bila skroz u stilu "starih krpica" i kak je nekad bilo na forumu. ( zvučim ko svoja baka..."nekad, u moje vrime to tak ni bilo" :D )
2017 01 06
Upravo to Sara.. Ovako smo nekada u jednom danu imali i po par tema... Baš mi je ona sinoć sjela ka budali pleska :')
2017 01 06
nikad se tako nisam provela na forumu, a tema je bila samo jedna torba s mirisom lavande.... :D :D :D
2017 01 06
> SaraKedavra: > marya se otrijeznila ujutro, skužila da je torba ista, pa ode tema :( > Šteta, tema je bila skroz u stilu "starih krpica" i kak je nekad bilo na forumu. ( zvučim ko svoja baka..."nekad, u moje vrime to tak ni bilo" :D ) sinoć sam gledala film i išla spavat, taman mislila jutros svoj skromni dobrinos, kadli ono.... sasvim pouzdano su mi cvikse OK, za ručak mislim piti žlahtinu ali... poželim noćas torbu boje konjakaaaaaaaaaaaa :-)
2017 01 06
jel ima neko torbu boje konjaka pa da curi ponudi, ..mi ovdje ne varamo... :D :D :D
2017 01 06
mirna, rec' ti meni od kud ti ta žlahtina! Pila sam je pred par godina, slatka ko sok..reko počastit ću se za novu, kupila u konzumu( todoriću panjino! ), pa to je jedva nijansu bolje od iločke graševine, nije to to :/
2017 01 06
> SonjaSpoljaric: > jel ima neko torbu boje konjaka pa da curi ponudi, ..mi ovdje ne varamo... :D :D :D Imam ja bar dvije ako ne tri...al di ode tema???pa ubise mi pettit ,:(
2017 01 06
javit će se cura... uz nas sinoć je zaboravila više se ne sjeća ni one torbe..... :D
2017 01 06
1 2 3 4 5 ... 25 Sljedeći