Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara ? Tražim savjet

Lp svima Znaci imam jednu delikatnu situaciju. Curi sam uplatila novce za bundu prije vise od tjedan dana (prošli četvrtak) uz molbu da pošalje HP Expressom da mi stigne u roku 24 sata i ako joj slučajno premaši poštarinu da mi samo javi još ću joj uplatit. Sutradan ujutro kaze da će poslati prije posla. Onda kaže da paketi ne idu zbog Nove godine. Paket od petka kreće tek u ponedjeljak? I da će stići u srijedu ili četvrtak ? Prešutim iako sam ja poslala uredno paket svom kupcu. Prošla i srijeda i četvrtak i paketa nema i zatražim potvrdu o slanju već dva puta i ne dobivam je već samo odgovor da će paket stići u ponedjeljak jer je sutra praznik. Najradije bih tražila novce natrag i uzela drugu crnu bundicu iako je ova bila hitna za prigodu zapravo sam je zbog toga i uzimala prvenstveno. Sto napraviti ? :/ :(
2017 01 06
Stavi joj link ma temu bit ce puno savjeta😎 trazi svoje smrdi na nemarnost i prevaru
2017 01 06
mensčini da tu nešto opako ne štima. ali da, malo pokaži zube. daj tu o kome se radi, a njoj pošalji link teme. pa da vidimo.
2017 01 06
Cura se ulogira non-stop i sačekat ću da još jednom uđe , ako opet ne odgovori stavim joj profil ovdje .. nisu novci veliki ali stvar je u tome sto sam mogla s nekim drugim postići uredan dogovor i bit mirna.
2017 01 06
HP ekspresom poslala nije, dakle, već je u startu jasno da imaš problem.
2017 01 06
Trazi novac nazad i doviđenja .
2017 01 06
Ako je poslala onda je poslala obično :O ili nije uopće poslala što je isto vrlo moguće.
2017 01 06
> malenaxoxo: > Cura se ulogira non-stop i sačekat ću da još jednom uđe , ako opet ne odgovori stavim joj profil ovdje .. nisu novci veliki ali stvar je u tome sto sam mogla s nekim drugim postići uredan dogovor i bit mirna. Ako je non stop onda nemas sta cekat
2017 01 06
Nedaj da te laze i zavlaci. Neka dokaze da je poslala ili vrati novce. Posalji joj link teme. A mozes i nama reći o kome se radi da izbjegavamo suradnju s njom!
2017 01 06
Krasno
2017 01 06
Inače to je ova bundica s naslovne koja još nije označena kao prodana...
2017 01 06
Koja je to bunda?ova bijela prva?
2017 01 06
Valjda ova crna za 140 kuna.
2017 01 06
Mislim da ceka da stigne sa ebaya/aliexpresa ili proseta do shs-a.
2017 01 06
I ovu tvoju negativnu trazit da admin obrise jer se za uzimanje podataka i odustajanje prema pravilima mk daje neutralna, ne negativna (ma kako tesko to nama palo :D )
2017 01 06
1 2 3 Sljedeći